Ultimate magazine theme for WordPress.

Kot Etekler İle Kombin Önerileri

0 149

Bu sezonun en çok tercih edilen eteklerinden olan kot etekler, yine bu yıla damgasını vuracak kombinlerde yerini alıyor. Kot etekler ile kombin önerileri arasında yer alan beyaz tişörtler, yaz kış en çok tercih edilen kot etek tamamlayıcısı parçaları arasındadır. Kot etekleriniz ile hem yaz hem de kış mevsiminde rahatlıkla kullanabileceğiniz kombinler yapabilirsiniz. Kot eteklerinizle, spor bir görünüm yakalayabileceğiniz gibi, spor ve klasiğin buluşma noktası olan bir kombin ile de farklılık yaratmanız mümkün.

Etek ve ceket kombinlerinin yanı sıra, kot eteğinizi kapşonlu sweetshirtler ile de bütünleştirebilirsiniz. En sevdiğiniz kot ettiğinizi şimdi çok farklı bir kombin içerisinde, çok daha orijinal bir tarzda giyebilir ve tarzınız ile görenleri kendinize hayran edebilirsiniz. Kot ettiğinizi giyerken kullanabileceğiniz aksesuarlar arasında yer alan kemerler ile zarif bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kısacası kombinizin asıl dikkat çeken noktası kot ettiğiniz olduğu sürece diğer yardımcı parçalar sayesinde eteğinizi çok farklı kombinler ile birçok defa giyebilir ve birçok defa bulunduğunuz ortamda dikkat çekmeyi başarabilirsiniz.

Kot Etekle Tercih Edilen Spor Ayakkabılar

Kot eteğiniz ile giydiğiniz ayakkabılar yaptığınız kombini baştan aşağı değiştirebilir. Özellikle spor bir kombin ile güne başlamak isteyenler için, kot etek ile kullanacakları ayakkabı seçimleri kesinlikle bez ayakkabılar ya da kalın tabanlı spor ayakkabılar olmalıdır. Bununla birlikte yine kot eteğinizi giyerek, kısacık bir süre içerisinde hazırlanıp evden çıkmanız gerekiyorsa, rahat bir seçim olan sandaletlerinizi de tercih edebilirsiniz.

Kot Etek veTopuklu Ayakkabı

Asla topuklu ayakkabılarımdan vazgeçmem diyenlerdenseniz, eteğinizde harika bir uyum sağlayacak olan renkli ve ince topuklu stilettolar da vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Hem şık hem de zarif bir kombin yapmak isteyenlerin vazgeçilmezlerinden olan stilettolar ile kot eteğiniz harika bir uyum içerisinde olacaktır.

Uzun Çizmeler İle Kot Etek Kombini

Kot etek modasında yer alan bir diğer akım ise kesinlikle uzun çizmeler ile birlikte kullanılan kot etek modelleridir. Bu modellerde en çok dikkat edilen noktalardan birisi de etek ve çizmenin birleştiği yerde asla bacağın görülmemesidir. Bir döneme damga vurmuş, bu yıl da yine tüm moda ve markalar da yerini alan, kot etek ve uzun çizme kombinleri için siz de elinizi çabuk tutun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.