Ultimate magazine theme for WordPress.

Kod Adı: Yılbaşı Gecesi

0 174

Yepyeni umutlarla yeni bir yıla merhaba demek için geri sayıma geçtiğimiz şu günlerde herkesin aklında benzer sorular var. Sevdiklerime ne hediye alsam? Partide ne giysem? Yılbaşı gecesini nerede kutlasam? Yurtiçi mi olsun? Yoksa yurtdışında mı kutlasam? Ama bu ve benzeri soruların en önemlisi; Yılbaşı gecesi ne giysem?

Gidilecek yere göre seçim yapmak tabii ki en akıllıcası. Gösterişli ve seçkin bir organizasyon mu, çılgın ve eğlenceli bir ev partisi mi yoksa sokakta yapılacak bir parti mi? Kıyafet seçiminizi etkileyecek bu faktörleri göz önünde bulundurmanız tüm gece boyunca rahat etmenizi ve koşullara uyum sağlayıp daha çok eğlenmenizi mümkün kılacaktır. Yılbaşı gecesinin parıltısında doğru bir seçimle siz de göz doldurmak istiyorsanız, sizin için seçtiklerimize bir göz atın…

1-Vazgeçilmez Cazibe: Kırmızı Elbise

Tek parça elbiselerin bir cazibesi olduğu kesin. Yılbaşı gecesi de, tek parça şıklık düşünüldüğünde kırmızı bir elbise geceye damganızı vurabilir. Kırmızı elbise seçiminiz yılbaşı gecesi bulunacağınız yere göre değişebilir. Kısa veya uzun modellerden birini seçmeniz yeterli. Uygun kombinlerle gecenin yıldızı siz olabilirsiniz.

2- Feminen Tarz: Dantel

Dantel detaylar her zaman kendini feminen bir şıklıkla kendini gösteriyor. Yılbaşı gecesinde kendinizi prenses gibi hissetmek ve feminenliğinizi vurgulamak için, dantel elbiseler birebir. Hem romantik ve gizemli, hem de asil ve stil sahibi olmak için dantel elbisenizi uyumlu bir taçla neo-romantik hale de getirebilirsiniz.

3-Parti Zamanı: Pul, Payet ve Işıltı

2017’ye girerken yeni umutlar, güzel dileklerle doluyuz. Mutlu olmayı istediğimiz o gecede seni mutlu edecek neyse onu giy ve ışılda, tabii ki gülümsemeyi de sakın unutma. Biliyorsun ki yeni yıla nasıl girersen öyle geçer. Pul, payet ve ışıltıyla motivasyonunu yüksek tutarak, geceye şıklık ve enerji ekle.

4- Kış Ruhu: Kadife

Kış ruhunu yansıtan, doğru parçalarla kombinlendiğinde kusursuz görünen ve göz kamaştıran, hatta prenseslerin bile tercihi olan kadife son zamanlarda yükselişte. Bu yükselişinin de hakkını veriyor. Her ortama uyum sağlama özelliği olan kadifenin pırıltısı bizlerin de gözünü kamaştırıyor. Bu nedenle yılbaşı gecesinde de iddialı parçalarla cool bir stil yaratmanız ve tüm gözleri üzerinizde toplamanız kaçınılmaz oluyor.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.