Ultimate magazine theme for WordPress.

Kırmızı Halının Asıl Merak Konusu; Tasarım Elbiseler

0 383

Oscar gecelerinde, alınan ödüller kadar merak edilen konulardan biri de davetlilerin giydiği özel tasarım elbiselerdir. Fazlasıyla heyecanlı ve özenli bir hazırlığın söz konusu olduğu gözle görülür bir gerçek. Herkesin merak etiği geceye kimler katılacak, ne tarz bir tasarım giyecek ve bu tasarımların yaratıcıları kimler olacak? Her açıdan yoğun emekler sonucu hazırlanan ödül gecesi geldiğinde de ödüllerden çok bu elbiseler konuşulur ve gerek olumlu gerek olumsuz eleştiri yağmuruna tutulur.

Tasarımcılara Büyük İş Düşüyor

Özellikle kadınların ilgisini çeken tasarım elbiseler büyük emekler sonucunda ortaya çıkıyor. Tasarımcılar açısından bakıldığı zaman, kırmızı halıda boy gösteren elbiselerden birine imzasını atmış olmak eminim her tasarımcının hayalidir.

Kırmızı Halı tasarımcıları şüphesiz dünyanın en iyileri olsa da en çok konuşulacak ve beğenileri toplayacak elbiseyi yaratmak şüphesiz tasarımcı açısından tanıtımın en üst seviyesidir. Biliyoruz ki markanın çok iyi olması kötü eleştiri almayacağı anlamına gelmiyor. Örneğin 87. Oscar Ödül Töreni’nde Naomi Watts’ın giydiği Armani elbisenin birçok kişi tarafından eleştiri oklarının hedefi olması gibi. Eleştiriler göreceli olsa da iyi bir görüntü tasarımcının moda kariyerinde adını devam ettirmesi ve itibarını koruması açısından büyük rol oynamaktadır. Aynı zamanda markasındaki yenilikleri ve kaliteyi de bu fırsat yoluyla tüm dünyaya göstermiş olacaktır.

Kırmızı Halı Davetlilerinin Zor Görevi

Kırmızı Halı davetlileri açısından bakıldığında bu törenlerde ödülü kimin alacağının yanı sıra giydikleriyle de gündem yaratabilmek önemlidir. En çok konuşulan tasarım elbiseyi giymek için aylar öncesinde tasarımcılarla görüşmeler yapılır. Kırmızı Halıda eşsiz ve dikkatleri toplayan olmak esas kuraldır.

Gecenin Finali

Ödüller sahiplerini bulup tören sona erdiğinde yine en çok konuşulacak konu kırmızı halıda çekilen pozlar üzerinden devam eder. Özel tasarım elbiselerin en göz alıcısı ve en kötü eleştirileri toplayanı gazete manşetlerinde yerini alır. Moda blogları övgü ve kötü eleştirileri sıraladığı yazılarını paylaşır okuyucularıyla. Moda ile yakından ve uzaktan dahi olsa ilgilenen herkes ufak tefek yorumlarını bırakır sosyal medyada o fotoğrafların altına. Kimileri hayran kaldıkları elbiselere övgüler yağdırır, kimileriyse benzetmelerle sosyal medyada tasarlanan elbiseyi tiye alır. Bazen özel tasarım elbisenin bütün emeği tek bir yorumla harcanır. Sonuçta yine ödüllerden çok giysiler konuşulur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.