Ultimate magazine theme for WordPress.

Kapaksız Elbise Dolabı Modelleri

0 383

Vivense’de size önerilen flexi kapaksız elbise dolabıyla artık kapaklarla uğraşmak zorunda kalmaksızın dilediğiniz kıyafeti hemen seçip beğenebilir ve üzerinize yakışanı hemen giyinebilirsiniz. Bu sayede vakit kaybetmeden kısa süre zarfında karşınızdaki dilediğiniz renk ve model tasarımlardan birini tercih edebilme imkanı bulabilirsiniz.

Suntalam Malzemeden Üretildi

E1 kalite standartlarına dayanarak ormanları koruma konseyinin izni alınarak kapaksız elbise dolabı fikirleri arasında Vivense flexi elbise dolabı modelini siz de tercih edebilirsiniz. Minifix montaj sistemiyle farklı seçeneklerde montaj & kurulum imkanı sunan bu elbise dolabını çok beğeneceksiniz.

Oldukça Fonksiyonel

Askılık bölümü, çekmeceler, raflı ayakkabılık bölümleriyle her yönden giysilerinizi grup grup ayırmanıza imkan tanıyan oldukça fonksiyonel tasarımlardan olduğunu kesinlikle belirtmemiz gerek. Bu yönüyle sizler de kapaksız elbise dolabı dizaynı açısından her yönüyle kullanışlı giysi dolabınızı gayet uygun fiyatlarla satın alabilme fırsatını yakalamış olacaksınız.

Uygun Ödeme Koşulları

3, 6,9 ve 12 ay taksitle ödeme seçenekleri bulunan kapaksız elbise dolaplarına siz de hemen sahip olabilirsiniz. Bu sayede dolap kapağının zamanla gıcırtı, gürültü yapmasına artık müsaade etmeksizin her anlamda ekonomik fiyatla Vivense’de son derece uygun fiyatla satın alabilmeniz mümkün olacak.

Flexi Kapaksız Elbise Dolabı 

Kapaksız elbise dolabının teknik olarak şu ölçüleri bulunmaktadır:

– 325 cm genişlik

– 45 cm derinlik

– 200 cm yükseklik teknik ölçüleri arasında gelir.

Oldukça geniş ve derin tasarımı sayesinde kapaksız elbise dolabı önerileri arasında gerçekten de önerilebilecek sıra dışı giysi dolapları modellerinden birisini oluşturmaya devam etmektedir.

Tüm bu yaklaşımlar esas alındığı zaman sizlerin de bu son derece makul ürüne her anlamda gayet indirimli fiyatlarla kesinlikle sahip olmanız olanaklı hale gelmektedir. Bu sayede elbise dolaplarındaki dolap kapağı sorunlarından kaynaklı birtakım sorunlarla karşılaşmaksızın her anlamda aradığınız fonksiyonellikte dolap kapaklarına sahip olabileceksiniz. Bu da her yönüyle gerçekten de dikkat çeken özellikler arasında gelmesi açısından değerlendirildiği zaman her anlamda ortada duran niteliklerden birisi olarak gerçekten de dikkatleri üzerine çeken en temel unsurlardan biri olmayı sürdürür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.