Ultimate magazine theme for WordPress.

Kampüs Makyajı Nedir? Nasıl Yapılır ?

0 254

Kampüs makyajı nedir ? Kampüs makyajı özellikle üniversiteli gençlerin son favorisi…

Okullar açıldı sınavlar yaklaşıyor. Sınavlar başlamadan sizi rahatlatacak bir şeyler mi arıyorsunuz? Sizin için makyajda yeni trendleri araştırdık ve yüzünüzü güldürmek için sizlerle paylaşıyoruz. Kampüsün en güzel makyajını yapmaya hazır mısın?

Öğren

Bu maddeyi iyi veya profesyonel makyaj yapanlar es geçebilir. Daha iyi makyaj yapmak isteyenler kendilerini sürekli deneme yaparak veya video izleyerek eğitebilir. Makyaj fırçaları, hangi ürün daha iyi, nerde ne tonda makyajlar uygulanıyor, bunları öğrenmenizde fayda var.

Trend Makyaj Renkleri

Dumanlı gözler moda değil artık hepimiz biliyoruz. Bu dönemin moda renkleri pastel ve yumuşak renkler. Göz kapaklarınıza kiremit rengi, tarçın rengi veya tatlı bir yeşil rengi kullanabilirsiniz. Ruj ve allık konusunda da aynı şekilde koyu renkler yerine yumuşak tonları tercih edebilirsiniz. Ruj konusunda herkes özgür olmayı tercih eder ama demedi demeyin bu sezonun modası doğal ten renkleri.

Kontör

Artık makyajın vazgeçilmezi kontör oldu. Yüzünüze gölge oyunları yaparak öne çıkarmak istediğiniz yeri vurgulayarak harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Sizde vakit kaybetmeden bir kontör paleti edinin ve demelere başlayın. Kontör yapmayı ne kadar erken öğrendiniz, o kadar iyi.

Acil Durum Kiti

Okulda saatlerimiz geçiyor ve o koşuşturmada makyajımız elbette bozuluyor. Yardımımıza yanımızda taşıdığımız hayat kurtarıcı makyaj çantamız geliyor ve istediğimizde makyajımızı tazeleyebiliyoruz. Aman unutmayın daima elinizin altında durmasında fayda var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.