Ultimate magazine theme for WordPress.

Kadınların Ne İstediğini Anlamak

0 410

Kadınlar üzerine bir çok sitem vardır. Kadınları anlamak çok zor, mümkün değil, ne istediği bilinmez, şu hayatta her şeyi anladım da bir tek kadınları anlamadım gibi örnekler çoğaltılabilir. Bu yazımda kadınların ne istediğinden ve erkeklerin neden anlamadığından bahsetmek istiyorum. Ciddi bir ilişki düşünüyorsanız eğer bu yazımı mutlaka okumalısınız. Evet hazırsanız başlayalım.

1.Kadına güven verin.

Şüphesiz ki her kadın güvenmek ister. Güvenmediği bir erkeğe tüm kapıları açmaz. Ona karşı her zaman dürüst olun. Sorduğu sorulara net cevap verin ki aklında soru işareti kalmasın. Ona doğruları söyleyin. Sizi iyice tanıya kadar her yolu deneyecektir, doğru söyleyip söylemediğinizi araştıracaktır. Unutmayın ki güven, ilişkilerin temelidir. Sen o güveni kadına ver sonra ilişkini yaşamaya başla 

2. Sevginizin gerçek olduğunu hissettirin.

Bunu hissettirmek zor değil inanın. Kadın o sevgiyi gözlerinizde görsün yeter. Doğal olun, içinizden gelenleri gözlerine bakarak söyleyin. Üstelik internetten güzel söz aramanıza gerekte yok. O an ne hissediyorsanız onu söyleyin. Kadın anlar, kadın hisseder.

3. Beklemediği anda sürprizler yapın.

Kadın sizinle karşılaştıktan sonra bin bir hayal kuracaktır ve sizden minik sürprizler bekleyecektir. Farkındaysanız beklemediği anda dedim. Onu şaşırtın beklemediği anı yakalamaya çalışın. Samimi söylüyorum pahalı hediyelere gerek yok gönlünü fethetmek için. Sizden etkilendiyse minik sürprizlerden bile çok fazla mutlu olacaktır. İlk buluşmaya çiçek götürün size rahat + 10 puan kazandıracaktır. Tabi hangi çiçeği sevdiği önemli. Çiçek sevmiyorsa sevdiği başka şeyleri öğrenin ve ilk buluşmaya götürün.

4. Kadına değer verin.

Kadının kıymetli olduğunu ona hissettirin. Nazik davranın, kırmamaya özen gösterin. Ben maçoyum bana ters diyorsanız eğer kaybedersiniz. Her kadın özeldir ve değer görmeyi hak eder. Bu davranışlar sizi küçük düşürmez aksine kadını mutlu eder. Bir kadın ‘ bana değer veriyor’ diyorsa bu iş tamamdır unutmayın.

5. Romantik olun.

Sizi tanıma aşamasında bunu öğrenmek isteyecektir. Romantik misin? Benim için neler yaparsın? gibi sorular mutlaka olacaktır. Bu konuyu biraz açalım mesela onun için bir yemek hazırlamanız son derece mutlu edecektir. Yemeğin tadının bir önemi yok. Kötü olsa dahi bunu size söylemez önemli olan onun için uğraşmanız.:) Nelerden hoşlandığını öğrenin. Romantik olun evet ama çok sık romantik şeyler yapmayın. Alışmasın ve bekleyiş içinde olsun. İkisi arasındaki ince çizgi önemli.

6. Sadık olun.

Her kadının aradığı bir özellik. Onu benimseyin size ait olduğunu hissettirin. Gözünüz başka kimseyi görmesin. Hayatınızın kadınını bulmak istiyorsanız ona her zaman sadık olun .

7. Onu olduğu gibi sevin.

Kadını değiştirmeye çalışmayın. Sizinle tanıştığında saç rengi sarı, siyah, kahverengi vs nasıl geldiyse öyle sevin. Kendisi ne zaman değiştirmek istiyorsa o zaman değiştirsin. Onu kısıtlamayın. Sizi sevdiğinde zaten size layık olmak için düşüncelerinizi soracaktır.

8. Zor anlarında yanında olun.

Kadın zor anında size gelecektir. Onu geri çevirmeyin ve mutlaka zaman ayırın. Ona sarılın hem de sımsıkı. Ne olursa olsun yanında olduğunuzu hissetsin.

9. Anlayışlı olmaya özen gösterin.

Onu dinleyin. Sevmediği şeylere saygı gösterin. İstemiyorsa zorlamayın.

10. Eğlenceli olun.

Hayatı dolu dolu yaşamak ve sıradanlıktan kurtarmak için onu eğlendirin, mutlu edin, güldürün

Kadınları anlamak sanıldığı gibi zor değil. Onu gerçekten tanımaya çalışın. Bu özelliklere sahipseniz mutlu edemeyeceğiniz kadın yok.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.