Ultimate magazine theme for WordPress.

Kadınlar Ne İster?

0 490

Her erkeğin kadınlar hakkında cevaplamakta zorlandığı sorularda biri ‘’Kadınlar ne ister’’ olsa gerek değil mi beyler ? Sanıldığı üzere kadınlar anlaşılmaz varlıklar değil .İşte size kadınlar hakkında 10 ipucu…

1.Saygı Duyun

Her şeyden önce saygı insan ilişkilerinin gereğidir. Bir kadın saygı duyulmak ister yaptıklarına , yapamadıklarına, düşüncelerine .Onları aşağılayıp sen yapamazsın gibi küçümseyici cümleleriniz ve düşünceleriniz varsa bir kenara bırakın hemen şuandan itibaren. İlişkilerin temelini saygının oluşturduğu unutmayın.

2 .Sevginizi Göstermekten Kaçınmayın

Kadınlar ne ister? Tabi ki sevildiğini hissetmek ister. Seni seviyorum deyin. Bunu söylemek o kadarda zor bir şey değil beyler. Sıkı sıkı sarılın. Samimi ve içten bir sarılış kadar güzel sevgi gösterisi olamaz herhalde.

3.Verdiğiniz Sözü Tutun

Size güvenmek istiyoruz. Bu yüzden verdiğiniz sözü tutun. Bir plan yapılmışsa beraber bu planı gerçekleştirin. Bahaneler üretmeyin.

4.Kıskanın

Her kadın sevdiği adam tarafından kıskanılmak ister bunu gösterin . Ama bunun dozunu iyi ayarlayın. Sıkmayın , bunaltmayın. Yoksa bir bakmışsınız elinizden pııır demiş uçmuş olduğunu görürsünüz.

5.Romantik Olun

Küçük şeylerin kadınları mutlu edebilceğini unutmayın. Elini tutun, beraber bir koltukta film izleyin, başbaşa vakit geçerebileceğiniz etkinlikler ayarlayın

6.Sürpriz Yapmayı İhmal Etmeyin

Özel günler dışında beklemediği anlarda gelen hediyeleler her kadını mutlu eder. Gün içinde sürpriz yapmak ‘’Bak seni unutmuyorum aklımdasın her an ‘’ demektir .

7.Kibar Olun

Birazcık nezaket diyorum. Eşiniz , sevgiliniz konuşurken gözünün içine bakın. Eve bırakın .

Bir yerden içeri girerken bize yol verin . Yanında davranışlarınıza konuşmalarınıza dikkat edin sonuçta yanınızda duran bir bayan , asker arkadaşınız değil !

8.İletişim

Aranızdaki iletişimi koparmayın . Eve geldiğinizde bir sorun bakalım günü nasıl geçmiş neler yapmış . Siz sormadan anlatmasını beklemeyin her zaman . Sıkıntılarınızı konuşarak çözün. Mutluluklarınızı birbirinizle paylaşın.

9.Onun Sevdiği Şeyleri Gözardı Etmeyin

Sevdiği aktivite olur , sevdiği çikolata olur , sevdiği renk , yemek ne geliyorsa aklınıza. Bunları bilmek seni tanıyorum demekle eşdeğerdir. Kadınlar ne ister? Onları tanıyan bir erkekle beraber olmak ister.

10.Çiçek

Evet sizin gereksiz olarak gördüğünüz çiçekler kadınların hayatında önemli bir yerdeler. Bir çiçek buketiyle evinin önünde bekleyin bakalım nasıl mutlu oluyor o kadın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.