Ultimate magazine theme for WordPress.

İzmir’de En İyi Kumru Nerede Yenir?

0 425

İzmir şehri gerek tarihi eserleriyle, tatil beldeleri ile gerekse lezzetleriyle geniş bir popülariteye sahip olmuş şehirler arasındadır. Kumru İzmir’i İzmir yapan lezzetler arasındadır. Sadece yabancı turistlerin değil yerli ziyaretçilerin de merakla yediği lezzetlerden biridir. İzmir’de kumru nerede yenir? diye merak ediyorsanız, şu şekilde sıralanabilir:

Kumrucu Apo 

İzmir de Kemeraltın da bulunan bir mekandır. Kumru yemek istiyorsanız, mutlaka bu mekanı tercih etmelisiniz. Soğuk mezelerden salçalara kadar farklı lezzetler mevcuttur bu mekanda.

Kırkmerdiven 

İzmir Konak Karataş’da bulunmaktadır. Tarihi mekanlar arasında  Kırıkmerdiven’den öıkan bu lezzet çok sevilmektedir. Denize karşı karnınızı lezzetli bir kumru ile doyurmak isterseniz bu mekanı tercih edebilirsiniz.

Kumrucu Şevki 

İzmir de binlerce şubesi olan bir kumrucudur. Hızlı paket servisi ve kendine özgü lezzetleri ile oldukça ünlü bir markadır. Ayrıca öğrencilerin odak noktası durumundadır demek oldukça mümkün.

Üniversite-2 Unlu Mamüller 

İzmir Küçükpark’ta bulunan br cafedir. Özgürlüğün ve eğlencenin noktası ve üniversitelilerin sürekli gittiği bir mekandır. Bu mekanın kumrusu oldukça iddalı ve popüler demek oldukça mümkün. İzmir Küçükpark’ta etkinlik ve konserler olduğu zaman bile oldukça fazla dolan bir mekandır. Bu sebeple bu mekanın kumrusunu mutlaka denemelisiniz. İzmir’de kumru nerede yenir? diye düünüyorsanız bu mekanı tercih edebilirsiniz.

Kumrucu Ömer 

İzmir Bostanlı da yer alan bir mekandır. Karışık kumru çeşitlerinden en güzelini ve iyisini yapan kumrucudur. Kumrucu Ömer de yüzlerce çeşit elde sıkılmış meyve suyu bulabilir ve tadablirsiniz.

Tarihi Alsancak Gevrek Fırını 

İzmir Alsancak’ta yer almaktadır. Bu Tarihi Alsancak gevrek fırının da kumru İzmir tulumu ile yenmektedir. Eğer yolunu buraya düşerse mutlaka buradan kumru yemelisiniz.

Kumrucu Ateş 

İzmir Karşıyaka da bulunan bir mekandır. Uygun fiyat ve sıcak ortamı ile tercih edebileceğiniz yerler arasındadır. Ayrıca kumrusu oldukça lezzetlidir.

Simit Cafe 

Kemeraltın da yer alan bir cafedir. Sadece kumru değil poğaça ve gevrek simiti ile birçok çeşitli lezzetler bulabileceğiniz fırın ayrıca bir cafedir. İzmir’de kumru nerede yenir? diye soruyorsanız buraya gelebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.