Ultimate magazine theme for WordPress.

Instagram’daki En Popüler Hesaplar

0 390

Hepimiz Instagram uygulamasını severek kullanıyoruz. Peki, takip ettiklerinize dikkat ediyor musunuz? Harika hesaplar bulunmakta, göz doyuran cinsten. Şimdi instagram’da takip edilesi hesaplardan bazılarına göz atmalısınız;

Geraldine WEST

Instagram kullanıcı adı @geraldinewest_ olan kullanıcı, gerçek hayatta ve instagramdaki farklılıklar ile ilgili gönderiler paylaşıyor. Instagram’ın kusursuz vücutlarına, rengarenk yiyeceklerine hepimiz alışkınız. Geraldine de bu düşünceyle yola çıkarak gönderilerini oluşturuyor. Gerçek hayattaki durumların Instagram’da nasıl duracağını gösteren fotoğraflar çekiyor. Özgüven eksikliği olan kişiler için incelenmesi gereken bir hesap olduğunu düşünüyoruz.

@nois7

Büyüleyici doğa fotoğraflarını bu hesapta bulabilirsiniz.

@iamlilbub

Kocaman gözlere sahip kedisinin ilginç fotoğrafları ile ilgiyi üstüne çeken bir hesap. Oldukça fazla takipçiye sahip. Kedicik o kadar ünlenmiş ki, kendi adına üretilen ürünleri bile satışta!

@2ah.in

Çektirdiği sevimli fotoğraflarla gözlerinizden kalpler çıkartacak Koreli kız çocuğunun hesabına da yer vermek istedik.

@baddiewinkle

Baddie Winkle adeta çılgın süperstar bir nine! 86 yaşında olan Baddie, oldukça renkli kıyafetleriyle fotoğraflar paylaşıyor, harika etkinliklerde bulunuyor. Bazen saçlarını rengarenk boyuyor bazen ünlülerle çektirdiği fotoğrafları paylaşıyor. Miley Cyrus’un yaşlı hali adeta. Harika değil mi? Instagramınıza renk katması için hesabını buraya bırakıyoruz J

@darcytheflyinghedgehog

Tatlılığıyla göz kamaştıran Darcy, bir kirpi! Sahibi onu farklı farklı anlarda fotoğraflayarak içimizi açıyor. Pek alışılmadık bir hayvan olsa da, aslında hayvanları ayırt etmeden besleyebileceğimizi gösteren bir hesap.

@fursty

Fotoğraf meraklılarına özel bir hesap da bırakalım istedik. Doğayla iç içe, böyle güzellikleri bir de profesyonel bir gözden görün istedik.

@istanbulstreetart

Bu hesapta İstanbul sokak sanatı ile ilgili birbirinden güzel birçok fotoğraf bulmak mümkün. Renkli duvar çalışmaları iç açıcı düzeyde. İstanbul sokaklarını tanımak için de çok iyi bir fırsat olabilir doğrusu.

@makhorov

Vadim Makhorov baş döndüren çılgın fotoğraflar paylaşmaktan hoşlanıyor. Yükseklik korkunuz varsa uzak durmak isteyebilirsiniz.

@Tal_peleg

Göz kapaklarında adeta sanat yapan sanatçının, resimle de ilgilendiği biliniyor. Oldukça fazla renkli çalışması bulunuyor hesabında. Çok da eğlenceli bizce! Evde denemek ne hoş olur, bizce denemelisiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.