Ultimate magazine theme for WordPress.

Her Kadının Dolabında Bulunması Gereken Vazgeçilmez Parçalar

0 351

Biz kadınlar alışveriş yapmayı çok severiz. Üzülünce, sıkılınca, sevinince, bir şeyi kutlamak için gibi sebebi ne olursa olsun bir bakmışız kendimizi alışveriş yaparken bulmuşuz. İtiraf edelim bu kadar çok alışveriş yapınca her zaman gerekli şeyleri almış da olmuyoruz. Hangimiz en az bir kere dolabımızı açıp “Aaaa! Ben bunu ne zaman/neden almışım ki?” demedik ki. Şimdi bu aldıklarımızın yanı sıra dolabımızda olması gereken vazgeçilmez parçalar neymiş onlara bakalım.

1-Beyaz Gömlek: Evet herkesin dolabında bir beyaz gömlek mutlaka olmalı. Aynı beyaz gömleğin klasik bir pantolonun üstüne ve şık bir ceketin içine giyildiğinde verdiği hava ile bir jean pantolon ve şirin bir babet ayakkabı ile kombinlenerek giyildiğinde verecek olduğu hava arasındaki fark sizleri şaşırtacaktır. Hem kurtarıcı hem de her tür kıyafet ile uyumlu olması sebebi ile beyaz gömlekler kadınların dolaplarının adeta vazgeçilmezi olmalıdır.

2-Jean Pantolon: Jean pantolonsuz bir dolap düşünmek mümkün değil, evet. Jean pantolon her kombin için rahatlıkla tamamlanabilecek bir parça. İster bir t-shirt ve spor ayakkabı ile rahat bir kombin elde edebilir, isterseniz şık bir gömlek ve topuklu ayakkabılar ile gayet şık bir kombin sahibi olabilirsiniz. Üstelik birçok renk ve model seçeneği varken bu kombinleri oluşturmak artık çok kolay.

3-Kısa Siyah Elbise: Koca dolabınızdaki en kurtarıcı parça ise kısa siyah elbiseniz. İşte, günlük yaşamda, davetlerde, düğünlerde kısacası hayatın birçok alanında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir parçadır siyah elbiseniz. Kışın opak çoraplarınızla, yazın ise daha çok açık sandalet tipi ayakkabılarınızla çok fazla düşünmeden ve uğraşmadan bulunduğunuz yerin en şık kadını olabilirsiniz. Kısacası siyah elbiseleriniz yapacağınız küçük değişim veya aksesuarlar ile size kolay ve hızlı bir şıklık kazandıracaktır, özellikle de hazırlıklı olmadığınız davetler için.

4-Kalem Etek: Zariflik ve asalet denilince akla ilk gelen kıyafettir kalem etek. Her yaştan kadının kullanabileceği bu eteklerin ayrıca kazak, gömlek, ceket gibi birçok farklı parça ile de kullanılabiliyor olması sizin için sağladığı avantajlardan biri.

Dolabımızda bulunması gereken başlıca ve kurtarıcı kıyafetleri saydık. Şayet bunlardan birisine sahip değilseniz haydi alışverişe 

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.