Ultimate magazine theme for WordPress.

Hem Aksesuar Hem Saklama Alanı

0 337

Çantalar kadınlar için vazgeçilmez aksesuar olmasının yanı sıra içerisine konulan malzemelerle de kimi zaman hayat kurtarıcı olabiliyor. Hayat kurtarmaktan kastedilen elbette ansızın meydana gelen istenmeyen durumlardır. El çantası sürekli kadınların yanındadır. Büyük küçük fark etmeksizin içerisine gerekli ürünleri sığdırmakta ayrı bir marifet ister elbette. Çantaların olmazsa olmazları arasında ilk sırada ıslak ve kuru mendil yer alıyor. Gün içerisinde birçok duruma maruz kalındığı düşünülürse kurtarıcı nitelikteki bu ürünler mutlaka çantalarda yer almalıdır.

Dipsiz Kuyu Çantalar

Kadınların vazgeçilmez ürünlerinden bir diğeri ise kremdir. Yazın sıcaktan kışın soğuktan kuruyup çatlayan elleri bu etkiden kurtarmak içim kremlerde muhakkak el çantası içerisindeki yerini alır. Gerek seyahat sırasında gerekse sıradan günlerde sürekli el altında bulunması gereken ürünlerden biri de peddir. Zor durumda kalmamak için mutlaka çanta içerisinde hijyenik ped olmalıdır.

Mini Boy Ürünlerde Günü Kurtarır

Kadınlar için gerekli şeyler arasında elbette makyaj malzemeleri başı çeker. Kalem, ruj, rimel ve fondöten gibi ana ürünlerin bulunduğu mini bir makyaj çantasıda el çantası içinde yerini almalıdır. Birkaç günlük seyahatlerde yaşanabilecek olumsuzlara karışın ana renkleri içeren bir mini dikiş setide kadınların çantasında mutlaka yer almalıdır.

Mini Depolama Alanı

Diş fırçası ve diş macunuda kadınların çantasından eksik etmemesi gereken ürünlerdendir. Tabiî ki bunların çanta boy olanını tercih etmek hem ağırlık açısından hem yer kaplama açısından faydalı olacaktır. İçinde kimlik, kredi kartları ve nakit paranın bulunduğu cüzdanda çantalardaki yerini almalıdır. Günümüz teknolojisinde şarj cihazı ve kulaklık olmadan evden çıkmak pek olası değil ama yinede kadınların çantasında bulunması gerekenler arasında bunlarada yer verilmelidir.

Her Duruma Hazırlıklı Çantalar

Güneş gözlüğü ile gözlerinizi korurken gün içerisinde nasıl göründüğünüzü kontrol etmek için gerekli şeyler arasında el aynalarıda yer alır. Bu iki üründe muhakkak kadınların çantalarında bulunmalıdır. Gün içerisinde o kadar çok duruma maruz kalınıyor ki kötü kokuları yok etmek ve engellemek için; parfüm, deodorant gibi ürünlerin mini boylarıda çantalarda olmazsa olmazlardandır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.