Ultimate magazine theme for WordPress.

Hamilelik Döneminde Kıyafet Seçimi

0 336

Hamilelik anne adaylarının 9 ay (40 hafta) süren hayatında sıra dışı maceralardan birisini yaşadığı dönemdir. Bu dönemde anne adaylarında bedensel olarak birtakım değişiklikler gözlenir. Aşırı kilolar, tombul tombul yanaklar, bacak ve baldırların tombullaşması vs bu değişiklikler arasında geliyor. Ama durun, bunları kamufle etmek yine sizin elinizde. Önemli olan vücudunuzu tanımak ve hamilelik döneminde giyilebilecek hamile kıyafetleri tercih etmenizdir.

Doğal Kumaş Seçin

Hamilelerin vücut ısılarına +1 derece daha eklenir. Bu yüzden bu dönemde anne adaylarının rahat nefes alabileceği, onları bunaltmayacak kıyafetlerin seçimi çok ama çok önemli. İşte bu nedenle anne adaylarının pamuksu, keten veya yünden doğal kumaş elbiseler tercih etmeleri gerekiyor.

Renk Seçimi

Hamilelikte aşırı kiloları önlemenin en kestirme yolu siyah renk tercih etmek olacaktır. Siyah renk abiyelerle siz de hamilelik döneminizde kilolarını saklamayı başaran ve güzelliğinden ödün vermeyen şık hamileler kervanına katılabilirsiniz.

Aksesuar Seçimi

Anne adaylarının hamilelik döneminde takı takmayacağı diye bir şey yok. Hamilelere genellikle önerilen inci, akik ve yeşim gibi doğal taşlar önerilmektedir. Bu taşlar hem vücudunuzdaki negatif yükleri çekip alır hem de sizi şık gösterir.

Hamilelik Döneminde Şık Ünlüler

Şimdi de şık hamile ünlüler ve giyindikleri birbirinden şık kıyafetleri üzerinde duralım. Bu bölüm size gerçekten de moral verecek ve her yönden hamilelik döneminde dahi formunuzu nasıl koruyabileceğinize kendi gözlerinizle inanabileceksiniz. O halde başlayalım…

Blake Lively

Hollywood yıldızı Blake Lively hamilelik döneminde Versace markalı mavi renk şık elbisesiyle Cannes Film Festivali’nde tüm objektiflerin kendisine yönelmesini sağlayan şık hamileler arasında geldi.

Angelina Jolie

Brad Pitt ile olan evliliğinden ikizi olan Angelina Jolie de hamilelik döneminde 2008 senesinde katıldığı Cannes Film Festivali’nde ne kadar formda olduğunu gözler önüne sermişti.

Kim Kardashian

Adeta attığı her adımı bile magazin gündemine oturan Kim Kardashian da hamilelik döneminde seçtiği siyah renk kıyafetiyle ne kadar formda olduğunu göstermişti.

Jessica Alba

2008 Oscar törenine katılan moda öncüsü ünlüler arasında gelen Jessica Alba tüy detaylı mürdüm kıyafetinin içerisinde hamile olup olmadığı anlaşılmayan ünlülerden biriydi.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.