Ultimate magazine theme for WordPress.

Haftada Kaç Kez Cinsel İlişkiye Girilebilir?

0 145

Cinsel hayatın düzenli olması demek sosyal ilişkilerimizin ve iş yaşamımızın da düzenli olması demektir. İşte bu yönüyle cinsel ilişkinin elbette düzenli aralıklarla ve de haz alınarak gerçekleştirilmesi haftalık cinsel ilişki süresi açısından son derece önemlidir.

Haftada 2 İdeal

Uzmanlar yeni evliler hariç uzun yıllardan beri düzenli birlikteliği bulunan eşlerin haftada 2 defa cinsel ilişkiye girmelerinin sağlıklı olduğunu vurguluyor. Ancak yeni evliler hem birbirlerine olan aşırı derecede tutku hem de yeni evlenmenin getirdiği heyecanla bu sayının daha fazlaya çıkacağını belirtmektedir.

Her Gün İlişkiye Girilir Mi?

Her gün cinsel ilişkiye girmek kesinlikle doğru bir tutum değildir. Kadının üreme fonksiyonu açısından bundan büyük oranda zarar vermesine neden olacağı gibi öte taraftan erkeğin de erkeklik hormonu olara testosteron hormonunun azalmasına ve cinsel ilişki ömrünün daha kısa sürede son bulmasına neden olmaktadır.

Erken Boşalmanın Baş Düşmanı

Öte yandan haftada kaç kere cinsel ilişkiye girilir sorusuna yönelik olarak 2 defanın ideal olduğunu belirttikten sonra bu sayının arttırılmasının da özellikle erkeklerde erken boşalma sorunlarının başını çeken hususlardan birisi olma özelliğiyle karşımıza çıkmaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir. Bu yönüyle siz de kesinlikle erken boşalmamak adına cinsel birlikteliklerinizi kontrol altına almalısınız.

Orgazm Sorunlarının Çıkış Noktası

Kadınların orgazma ulaşamamasının baş düşmanı kuşkusuz ki ideal cinsel ilişki süresi fazlasında cinsel birliktelik yaşanmasıdır. İşte bu yüzden siz de herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmamak açısından tüm bu yönlere kesinlikle dikkat etmeli ve her açıdan sorunları ele almalısınız. Ancak bu şekilde yaklaşıldığı zaman cinsel sorunların tamamen ortadan kalktığına siz de kendi gözlerinizle şahitlik edeceksiniz. Elbette ortada duran bu eşsiz yaklaşımlar baz alındığı zaman cinsel ilişki süresinde birtakım sorunlarla karşı karşıya kalmadan en iyi şekilde orgazm sorunlarından yararlanma fırsatını bulabileceğinizi kesinlikle dikkate almamız gerekir.

Böylelikle sosyal ilişkilerinizde ve iş yaşamınızda da son derece mutlu olacak ve her yönden performansınızın en üst düzeye çıkmasını sağlayabilme imkanı bulacaksınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.