Ultimate magazine theme for WordPress.

Günlük Hayatta Güzellik Saçmanın 6 Etkili Yolu

0 379

Küçük Dokunuşlarla Büyük Adımlar

Merhaba hanımlaaaarr..

Kabul ediyoruz ki biz bayanları en çok” nasıl şık olurum” sorusu meşgul ediyor. Aynanın karşısında bazen saatlerce defile yapıyoruz.

Her defasinda” ay rüküş oldum, off kokoş oldum , ay yaşlandım ve ve ve… İnsanın bir an torba giyip dışarı çıkası geliyor alimallah.

Gündelik hayatta güzel başarmak gerçekten bu kadar zor mu acaba ?

Peki bu bu giyim kuşam meşguliyetini en aza indirip zamanımızı az ve öz kullanarak hedefimize ulaşmayı başarmak gerçekten bu kadar zor mu acaba ?

Bu hiçte zor degil . Çünkü hiç şüphe yok ki kadın isterse yapar. Aslında paniğe gerek yok. Kendimizi tanıyorsak şayet gerisi kendiliğinden gelecektir. Haydi hanımlar birkaç tüyo ile ilk denemede şık olmayı başarma zamanı.

1. Rahat Giyisiler Seçin

İçinde kendinizi rahat hissedebileceğiniz kıyafetler seçin. Bu sayede enerjiniz daha yüksek olacak ve bunu dışarı yansıtabileceksiniz.

İçinde kendinizi rahat hissedebileceğiniz kıyafetler seçin.

2.  Aksesuar Kullanın

Aksesuar kullanmanız sizi karışıklıklardan kurtaracak ve kombininizi kolayda tamamlayacaktır. Örneğin düz siyah bir elbisenin üzerine ince leopar desenli fular takmanız başka hiçbir şey yapmanızı gerektirmeden sizi şık yapacaktır.

3. Dik Durun

Aslında çok güzel bir ceketi vücudunuz giymeye müsaitken duruş pozisyonunuz yüzünden çok kötü bir halde duruyor olabilir. Dik durmak hem özgüven verir hem de giysilerinizi en güzel şekilde taşımanıza yardımcı olur. Dik durup emin adımlar ile yürüdüğünüzde kıyafetlerinizin sizinle barışık olduğunu gözleriniz ile göreceksiniz.

4. Bedeninizi Tanıyın

“Hastanın en iyi doktoru kendisidir” sözünü kullanmak da doğru olacaktır. Başkalarını boş verip ilk önce bizin kendi bedenimizi tanımamız gerek.

Kendinize olan özgüveniniz artsın ve içli dışlı bir enerji ile etrafına da ışıklar saçın.

Mesela kilomuz var ise daracık kıyafetler yerine daha bol ve rahat giyinmemiz bizi hiçbir engel ile karşılaştırmadan şık yapacaktır. Böylece vücut hatlarımız daha ölçülü bir biçimde ortaya çıkacaktır.

5. Kusurları Kamufle Etmek

Mesela basenleri var olan bir bayan dar bir pantolon yerine belden kemerli güzel bir etek giyerek kusurlarını rahatça kapatabilir. Bu şekilde yine kendine olan özgüveni artar ve içli dışlı bir enerji ile etrafına da ışıklar saçabilir.

6. Cilt bakımı önemli

Mutlaka cilt bakımımıza dikkat etmemiz gerek . Günlük makyaj temizliğini ihmal etmeden kendimize yardımcı olabiliriz.

Ayrıca ağır makyajlar yerine kombinimizi tamamlayacak hafif makyajlar yapmayı tercih edip doğallığın bizlere her daim kazandıracağını unutmamalıyız.

Evet hanımlaaaarr …

Bir kaç adımda şık olmayı başardık.

“Kadın isterse her şeyi yapar ” diye boşuna demiyoruz değil mi ?

“Çekilin yoldan biz geliyoruuuzz…” Arz-ı Endam ile haydi şık olma zamanıııı…

Hoşçakalın şıkça kalın…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.