Ultimate magazine theme for WordPress.

Geniş Rafıyla TV Ünitesi 2019 Modelleri

0 363

Doğtaş’ta 2019 yılının yeni model tv ünitesi tasarımları bulunuyor. Geniş ve derin raf tasarımıyla her yönden film arşivlerinizi saklamak açısından önerilenler arasında dikkat çeken modelleri oluşturmaktadır.

Mayer TV Ünitesi

Doğtaş Mobilya’nın natürel tasarlanmış televizyon ünitesi olma özelliği taşıyor. Beyaz ve ahşabın eşsiz uyumunu yansıtan bu sıra dışı modelde derin alt ve üst modülü sayesinde her yönüyle film arşivlerinizi saklamanız son derece mümkün hale gelecektir.

Retro TV Ünitesi

Nostaljik filmlere düşkün müsünüz? O zaman neden retro tv ünitesi modeliyle oturma odası için raf önerileri olmasın. Sizler de retro tasarıma dayanarak oldukça şık 70’li yılların modasına dönüş yapabilir ve nostaljik filmlerinizi saklayabilirsiniz. Gerçekten de son derece derin tasarlanmış raf düzeniyle retro tv ünitesi modeli olarak son derece dikkat çekiyor.

Loft TV Ünitesi

Minimal tasarımına karşın oldukça derin ve geniş tasarlanmış tv rafı filmlerinizi saklamak açısından çok uygun Doğtaş televizyon ünitesi modelleri arasında yer alıyor. Bu yönüyle ahşap işçiliğinin en gözde modellerinden birisi olmayı sürdürmektedir.

Gold TV Ünitesi

Ceviz işçiliğinin her yönden kendisini belli eden bu tv ünitesi arşiv saklamak için raf modelleri arasında gelen sıra dışı televizyon ünitelerinden biri olmayı sürdürmektedir. Kaliteden kesinlikle ödün vermeyen yaklaşımla dört bölmeli geniş raf sistemine dayanarak DVD ve Bluray tüm filmlerinizi saklamanıza olanak tanımaktadır.

Noble TV Ünitesi

Cevizin doğal işçiliğiyle tasarlanmış retro televizyon ünitesi modellerinden bir diğeridir. Sağlı sollu her iki yandan geniş kitaplıklı raf sistemine sahip olmasıyla dvdler için raf fikirleri açısından gerçekten de dikkat çeken bir başka model olmayı sürdürüyor. Üstelik nostaljik esintiler içerisinde tamamen eşsiz bir televizyon ünitesi modeli olması yönüyle gerçekten de fark yaratmaktadır. İşte ortada duran bu eşsiz yaklaşımlar baz alınarak değerlendirildiği zaman gerçekten de tamamen retro dizayn ve nostaljik anlayışla üretildiğini söylememiz gerekiyor. E1 kalite standartlarında Doğtaş Mobilya’nın 2019 yılına özel tasarımlarından biri olarak satışa sunulmaktadır. Siz de bu tv ünitesi modeliyle tüm film arşivinizi saklayabileceksiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.