Ultimate magazine theme for WordPress.

Gelmiş Geçmiş En İyi 6 Kamasutra Pozisyonu

0 500

Cinsellikte çiftlerin birbirine verdikleri haz oldukça önemlidir. Cinsel ilişkilerde her iki birey de daha fazla zevk alabilmesi için çeşitli yöntemler vardır. Bunlardan birisi de Kamasutra pozisyonları olarak göz önüne çıkmaktadır. Kama Sutra aslında bir kitap adıdır. Hindistan’da ortaya çıkan Kama Sutra, yaşam konusunda vermiş olduğu öğretiler ile bilinmektedir. Bir diğer anlamı ise “Zevk Kitabı”dır.

Günümüzde ise Kama Sutra, daha çok cinsellik konusunda olan öğretileri ile göz önüne çıkmaktadır. En büyük öğretisi ise, cinselliğin sonuç odaklı olarak değil de her iki bireyin de daha fazla zevk alabilmesi şeklinde yaklaşımda bulunmaları gerektiğidir. Bazı Kama Sutra pozisyonları ise daha fazla ön plana çıkmaktadır.

1. Asma Kilit

Bu pozisyonda kadın bir masa, tezgah ya da herhangi bir yüksek eşya üzerine çıkarak köşesine dayanır. Kolları ile de arkadan destek alır ve erkek de kadının önünde durarak bacaklarını beline dolar. Bir yandan da kadının kalçasından destekler.

2. Bacaklar Omuzda

En iyi Kama Sutra pozisyonları içerisinde ikinci sırada bulunan bu pozisyona başlarken, kadın sırt üstü yere uzanır. Sonrasında erkek dizlerini kırarak kadının ayaklarını omuzlarına koyar. Bacaklarından kavrayarak kadının dik bir biçime gelmesini sağlar. Kadın ise partnerinin bacaklarından destek alır.

3. Çift Katlı

Zorluk açısından biraz daha kolay olarak bu pozisyonda erkek sırt üstü bir şekilde uzanır. Kadın ise partnerinin üzerine sırt üstü bir şekilde uzanır. Kadın dirseklerinden destek alarak dengesini sağlarken, erkek düz şekildeki konumunu korur.

4. Deniz Kızı

Deniz kızı pozisyonunda kadın yüksek bir zemine sırt üstü uzanır. Ancak belinin altına bir destek yerleştirerek, sırtının daha alçakta kalmasını sağlar. Erkek ise kadına dönük bir şekilde ayaktadır. Kadının bacaklarını göğsüne dayar.

5. El Arabası

El arabası pozisyonu, en iyi 6 kamasutra pozisyonu arasında belki de en zor pozisyon olarak göz önüne çıkmaktadır. Ancak oldukça fazla tercih edilen bir pozisyon olmasından dolayı tavsiye edilmektedir. Kadın yumuşak bir zeminde dirseklerinden destek alarak durur. Erkek ise kadının ayaklarından yukarı kaldırarak, el arabası şekline gelmesini sağlar. Kadın dengede durması çok önemlidir.

6. Nirvana

Kadının orgazma ulaşması konusunda en iyi pozisyonlardan biridir. Aynı zamanda klasik de bir pozisyondur. Kadın yatakta sırt üstü uzanır ve bacaklarını birleştirir. Bir yandan da yatağın başlık kısmından destek alarak kendini hafif havaya kaldırır. Bununla beraber erkek de kadının üstüne doğru uzanır. Kadının bacakları kapalı olduğundan dolayı klitorisi daha rahat uyarılacak, böylece orgazma ulaşması daha da kolaylaşacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.