Ultimate magazine theme for WordPress.

G Noktası Nedir?

0 367

G noktası, kadınların orgazma ulaşabilmesi ve doymuş bir şekilde seks yapabilmesini sağlayan çok özel uyarılma bölgesi olarak kabul edilmektedir. G noktası jinekolog Ernst Grafenberg tarafından ilk kez bir terim olarak dünyaya duyurulmuştur. Ünlü jinekolog Ernst Grafenberg kadınları mutlu etmek ve orgazma hazırlamak sadece klitorisin yoklanmasıyla olmaz onların çok özel noktalarına temas ederek de baştan çıkarabilir adeta sizin köleniz haline getirebilirsiniz diyerek döneminin en çok konuşulan isimlerinden birisi olmuştur.

Grafenberg’in G’si

Alman jinekolog Ernst Grafenberg tarafından Journal of Sexology dergisine yazdığı makaleyle dünyada terimsel olarak kabul gören g noktası kadınlarda vajina girişinin 4 cm gerisinde bulunduğu belirlenen çok özel uyarılan noktadır. Burası erkeklerde prostat bezine benzer ve kadınların orgazma hem daha çabuk ulaşmasını sağlar hem de kadınların çok daha mutlu olabilmesine imkan tanıması yönüyle gerçekten de dikkat çekmektedir.

G Noktası Nasıl Uyarılır?

Elbette kadınların zevkten adeta dört köşe oldukları bu noktayı keşfettikten sonra mutlu etmek de erkeğe düşüyor. Onun için g noktası nedir bilindikten sonra nasıl uygulanır buna da yer vermemiz gerekiyor. G noktasını uyarmak aslında çok basit. Orta parmağınızı vajinanın içerisinden dört santimetre kadar içeriye sokup çıkararak eşinizi çılgınlaştırabileceksiniz. Bunun yanı sıra serçe parmağıyla da aynı işlemi yaparak eşinizin G noktasını doğrudan uyarabilirsiniz.

G Noktası Orgazma Ulaştırır

Kadınlar cinsel yaşamlarında genellikle orgazma ya hiç ulaşmaz ya da oldukça nadiren ulaşır. Bunun nedeni erkeğin deneyimsiz olması, isteklerin cinsel ilişki esnasında bastırılması ve kuşkusuz G noktasının uyarılmamış olmasından kaynaklanmaktadır. Diğer iki seçenek yerine getirilmiş olsa dahi g noktası nerede bunu bilmeyen bir erkeğin kadını gerçek anlamda yatakta mutlu etmesi kesinlikle düşünülemez.

G Noktası Mutluluğun Anahtarı

Her şeyin bir şifresi olduğunu düşünürsek seks sonrası mutluluğun şifresinin de kesinlikle G noktası olduğunu söylememiz gerekiyor. Bu yönüyle siz de her yönden mutluluğu elde edecek ve tamamen diğer insanlardan farklı bir ruh sağlığıyla yaşama dört elle sarılacaksınız. Elbette bunu başarmak sizin elinizde. Hadi harekete geçin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.