Ultimate magazine theme for WordPress.

Evinizin Havasını Değiştirecek Dekorasyonlar

0 325

Ev Dekorasyonunda Küçük Ama Etkili Yöntemler

Geniş, zevklerimize göre dekore edilmiş, rahat ve ferah bir ev fikri oldukça ilgi çekici değil mi? Hepimiz küçük ipuçlarıyla ve ufak değişikliklerle aslında istediğimiz eve sahip olabiliriz. Belki perdemizin rengini, halımızın desenini veya duvardaki tablomuzu değiştirerek küçük bir dokunuşla bir anda odamızın havasını değiştirebiliriz. Kısaca aslında hiç büyük tadilatlara girişmeden, çok vakit harcamadan evimizi istediğimiz hale sokabilmemiz mümkün.

Salonun Havasını Değiştirecek Dekorasyonlar

İşe nasıl bir salona sahip olduğunuzu ve ne istediğinizi bularak başlayabilirsiniz. Bu durum, evin dizaynı, odanın büyüklüğü, eşyalarınızın büyüklüğü ve bütçenize bağlı olarak değişir. Eğer çok para harcamadan bir değişiklik yapmak istiyorsanız mutlaka kendin yap seçeneklerine göz atmalısınız. Belki eski bir eşyanızın rengini kendiniz boyayarak değiştirebilir ya da ondan bambaşka bir işleve sahip daha dekoratif bir eşyaya sahip olabilirsiniz. Örneğin kullanmadığınız kavanozlarınızdan mumluk yapıp orta sehpanızı renklendirebilirsiniz.

Eğer kendi imzanızı eklemek istiyorsanız ailenizden kalan bir kilime, halıya yer verebilir ve size ait ilgi çekici bir salon oluşturabilirsiniz. Duvarlarınızı tablolarla süsleyebilir ya da kendiniz çerçeveler alıp içlerine istediğiniz resimleri yerleştirerek hoş bir hava yakalayabilirsiniz.  Duvarlarınızda bu tarz süslemelerden hoşlanmıyor ancak yine de duvarlarınızı hareketlendirmek istiyorsanız duvar kağıtlarıyla da bunu yapmanız mümkün. Oldukça geniş renk ve desende duvar kağıdından salonunuza en uygun olanını seçerek küçük bir değişiklikle büyük bir değişiklik yaratmış olursunuz.

Yatak Odanızın Havasını Değiştirecek Dekorasyonlar

Yatak odası dekorasyon için en özenilen odalardan biridir. İyi aydınlanan bir yatak odası her zaman olduğundan büyük gözükür. Aydınlatma ve avize seçimi her zaman ihmal edilen noktalardan biridir. Bu yüzden dikkat çekici bir avize seçimi odanızı bambaşka bir görünüme bürünmesini sağlayabilir. Aynı zamanda odanızda yer varsa puf ya da minderlerle kendinize ait bir köşe oluşturabilirsiniz. Kitap okuyup vakit geçirebileceğiniz yataktan ayrı bir alan oluşturmak da işinize yarayabilir.  Bunların yanı sıra eğer yoksa odanıza dekoratif bir boy aynası alabilirsiniz. Ayna, hem güzel duracak hem de işinize yarayacak bir fikirdir. Son olarak odayı kaplayan büyük halılarınız varsa onlardan kaçınarak ve paspas şeklinde bir halı kullanarak modern bir görünüm yakalayabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.