Ultimate magazine theme for WordPress.

Etkileyici 3 Sex Pozisyonu

0 45

Sex pozisyonları sizlerin daha iyi orgazm olması aynı zamanda da partneriniz ile daha iyi zaman geçirmenize yardımcı olmaktadır. Bu pozisyonlar genel olarak kişilerin zevk ve isteklerine kalmakla birlikte bazı pozisyonlar daha zevkli bir hal alabilir.

Neden Sex Pozisyonu Denemeliyim?

Sex pozisyonları sizlerin monoton hayatına renk katması için oldukça gerekli bir hale gelebilecektir. Partneriniz ile birlikte zevk dolu dakikalar geçirmek ve daha uzun bir sex deneyimi yaşamak istiyorsanız eğer bu pozisyonlar sizlere oldukça yardımcı olacaktır.

Sex Pozisyonlarının Zevk Oranları

Sex pozisyonları oldukça geniş bir yelpazede karşımıza çıkmaktadır. Bu bakımdan da kişiler kendilerine en uygun pozisyonu seçmeden önce mutlaka diğer pozisyonları da denemelilerdir. Ambiyansa göre de zevk almanızı sağlayacak aynı zamanda partnerinizle daha dolu bir zevk yaşamanızı sağlayacaktır.

Rahat Sex Sevenler İçin: Kedi Pozisyonu

Erkekler genellikle yatakta da hakimiyet kurmak adına sizin de sevebileceğiniz farklı pozisyonlara daha düşkün olabilirler. Bunlardan birisi kadının altta olduğu erkeğin ise üstte olduğu pozisyondur. Erkek burada daha fazla iştahlanabilir ve daha istekli bir sex yapabilir. Kadın da üzerinde ki hakimiyetin zevki ile daha güzel bir orgazm olabilir. Bunun yanı sıra erkeğin arkada kadının ise önüne eğildiği pozisyon da pek çok erkek için dikkat çekici olacaktır. Bu pozisyona genel olarak halk arasında kedi pozisyonu denilmektedir.

Kadının Ters Yatmasını İsteyenler İçin: Flatiron

Bu sex pozisyonu ise hem erkek için hem de kadın için en vazgeçilmez pozisyonlar arasında gösterilebilir. Bunun en temel sebebi ise kadın bu pozisyonda sırt üstü yatağa uzanmıştır. Bacakları düz ve gergin bir şekilde durur. Aynı zamanda kalçanın hafif yukarıda olması ise erkeğin daha kolay sex yapmasına yardımcı olur. Buna ek olarak kadın zevk almaya başladığında kolları ile yataktan kolaylıkla destek alması da kalçasının hep serbest ve yumuşak kalmasını sağlar.

Kusursuz Zevk İsteyenler İçin: Valedictorian

Bu pozisyon genel olarak erkekler için en zevkli pozisyon olduğunu söyleyebiliriz. Bunun sebebi ise bu pozisyonda kadın bacaklarını ayırmış bir şekildedir. Daha sonrasında ise partnerinin hızı ile birlikte bacak artık partnerin omuzlarına çıkmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.