Ultimate magazine theme for WordPress.

Erkeklerin Sevmediği Sex Pozisyonları

0 159

Partneriniz ile monotonluktan uzaklaşıp daha hareketli bir fantezi yaşamak için bazı pozisyonlar uygulamanız gerekebilir. Ancak her pozisyon sandığınız gibi zevkli olmayabilir. Bu pozisyonlar sıralanacak olursa;

  • Kadının put gibi durduğu pozisyonlar,
  • Nazik ve kibar olmayan hareketler,
  • İlişki esnasında mızmızlanmak

gibi sayılabilir. Pek çok farklı pozisyon olmakla beraber siz de partneriniz ile birlikte pek çok farklı pozisyonu deneyebilir ve daha zevk dolu bir an yaşayabilirsiniz.

Tüm Yükü Partnerinize Bırakmayın!

Sadece yatağa uzanarak partnerinizin bir şeyler yapmasını beklemeyin. İnanın karşılıklı olacak olan davranışlar her ikiniz için de daha güzel ve kolay orgazm olmanızı sağlayacaktır. Bu bakımdan hareketli ve seksi olmaya özen gösterin. Bu sizin daha akılda kalıcı ve cezbedici olmanızı sağlayacaktır.

Partnerinin Hakimiyet Kurmasına İzin Verin!

Partneriniz sizi alta alarak kendisi üste geçmek istiyor ise kucağında durmak için ısrar etmeyin. Bu durum onun isteğini kırabilir. Bu yüzden sex esnasında mutlaka partnerinizin gidişatına göre pozisyon değiştirin. Bu durum erkeğin size daha güzel muamele yapmasına olanak sağlar.

Duşta Sex İstemeyin!

Pek çok kişi erotik filmlerde her ne kadar romantik bulsa da duşta sex yapmak her erkek için can alıcı nokta olmayabilir. Duşta sex yapma isteğiniz var ise mutlaka partnerinizin de bunu istediğinden emin olun. Zorlayarak orgazm olamazsınız. Çünkü her erkek sulu ilişki istemeyebilir.

Aceleci Davranmayın!

Sex sırasında bir erkeğin belki de tamamen ilişkiyi bırakmasına olanak sağlayacak olan bir diğer davranış ise aceleci olmak. Eğer üst kısımda siz varsanız acele etmeyin ve biraz zamana bırakın. Burada yapacağınız sert ve ani hamleler ilginin gitmesini sağlayabilir. Daha kibar ve nazik davranışlar aranızda ki duyguların daha da korlanmasını sağlayarak daha ateşli bir sex yapmanızı sağlayabilir.

Kıvrak Olun!

Eğer erkeğin önüne eğildiğinizde kalçanızı şekillendirmezseniz eğer erkek o an çok zevk almayabilir. Öncelikli olarak kalçanızı dışarı belinizi oldukça içeri almanız gerekmektedir. Bu kıvraklık sizin de daha çok zevk almanızı sağlayacak aynı zamanda erkeğin de daha çok ateşlenmesini sağlayacaktır. Ateşlenen çiftler daha uzun ve soluksuz bir sex deneyimi yaşayabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.