Ultimate magazine theme for WordPress.

Erkeklerin Kadınlarda En Çok Önem Verdiği Özellikler

0 377

Erkeklerin kadınlarda etkileyici buldukları ve doğru kadın olduğunun göstergesi olan bazı özellikler vardır. Erkeklerin kadınlarda en çok önem verdiği özellikler beş başlıkta toplanacak olursa:

Sosyal Yaşantısı

Erkekler güçlü duran kadınlardan hoşlanırlar. Kendini kanıtlamış ve kanıtlamaya devam eden, gerek iş gerek okul hayatında kendine hedefler koyarak ulaşmaya çalışan kadınlar erkekler tarafından çekici bulunmaktadır. İlgilendikleri karşı cinsin nasıl bir arkadaş çevresine sahip olduğu ve onlarla olan diyaloglarıda erkekler için önemlidir. Bu ilişkilere bakarak ilişki kurmayı düşündüğü insanla onu nasıl bir gelecek beklediği hakkında fikir sahibi olur. Karşı cinsin ailesine olan bağlılığıda erkekler tarafından dikkat edilen unsurlardandır. Ailesine bağlı olan kadınlarla uzun soluklu ilişki düşünmelerinde temel sebepte kuvvetli aile bağlarıdır.

Kendine Bakması

Erkekleri ilk başta etkileyen elbette karşı cinsin dış görünüşüdür. Kendine yakışan şekilde giyinen kadınlar erkelerin takdirini toplar. Erkekler en çok kokuya önem verirler, teninize yakışan ve sizinle bütünleşen parfüm seçimleriniz onların dikkat alanına girmekte. Erkekler her ne kadar saç makyaj konularını gereksiz bulsa da kendine yakışan ve sade bir makyajla yakalanan doğal güzellik onları karşı cinsin çekim alanına alır. Temiz ve pürüzsüz bir tende erkekler için oldukça önemlidir.

Hayattaki Hedefleri

Ne istediğini bilen kadınlar her zaman erkekler tarafından daha çekici bulunmaktadır. Sürekli olmasada sohbet esnasında hayatındaki hedeflerden bahseden ve kararlı görünen kadınlar erkekler tarafından ilgi çekici bulunmaktadır. İş hayatında kariyer hedeflerini veya hayatta yapmak istediği atılımları açık şekilde ifade eden kadınlar erkek gözünde farklı bir itibar kazanmaktadır.

İlgi Alanları

Özellikle kendileri farklı ilgi alanlarına sahip olan erkeklere onlarla benzer hobileri olan kadınlar çekici gelmektedir. Kadınların kendine zaman ayırması ve bu zaman diliminde bir şeyler üretmesi erkeler tarafından farklı ve keşfedilmesi gereken varlıklar olarak nitelendirilir.

Dişilik

Erkekler elbette doğası gereği kadınlarda ortaya çıkan dişiliğe önem verirler. Ölçülü dişilik onlara oldukça çekici gelmektedir. Erkeklerin dişisel bulduğu davranışlar farklılık gösterse de beden dilini iyi kullanan kadınların bu konuda bir sıfır öne geçtiği erkeklerce söylenmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.