Ultimate magazine theme for WordPress.

Erkeklerin Gözünde İdeal Kadın Özelikleri

0 330

Uzun yıllardan beri birçok kadının merak ettiği bir konu; ‘ Erkeklerin gözünde ideal kadın’. Bu konu üzerine o kadar çok konuşulmaktadır ki. Nasıl bir kadın olunmalı ki bütün erkekler etkilenerek, ideal kadın işte bu demeli? Erkekler komplike bir yapıya sahip olmadıklarından dolayı etkilemek çok kolay olmaktadır. Sadece birkaç noktaya dikkat ederek…

Ne İstediğini Bilen Kadın

Hiç şüphesiz ideal kadın denince birçok erkeğin aklına ne istediğini bilen, amaçları olan bir kadın gelmektedir. Bu tür davranışlar birçok erkeği etkilemektedir. Unutulmamalıdır; ne istediğini bilen kadın dominant davranan değil, isteklerini her zaman hoş ve kararlı bir şekilde söyleyendir.

Tatlı Dil İdeal Kadın Özelliklerinden

Kadınlar yapıları gereği, konuşmayı sevmektedirler. Bu kavga anında olsun, günlük yaşamda olsun hiçbir şekilde değişmemektedir. Erkekler çok konuşan değil, tatlı ve hoş dilli kadınlardan hoşlanmaktadırlar. Tatlı dil ile isteklerini yaptıran, tartışma anında bile ortamı yumuşatan kadınlar erkeklerin gözünde ideal olarak görünmektedir. Bu sayede birçok kadın eşini veya sevgilisini kendisine daha fazla bağlamaktadır.

Anlayışlı Kadınlar

Anlayış bir erkek için çok önemli bir noktada yer almaktadır. Erkeklerin gözünde ideal kadın anlayışlı olmalıdır. Birçok kadın sürekli olarak ilgi bekleyebilmektedir veya en ufak bir sıkıntıda kavga çıkarabilmektedir. Oysa ki anlayışlı bir şekilde partner karşılanırsa, bu hem aradaki bağı kuvvetlendirerek, hem de anlayış sayesinde ideal bir kadın olunabilmektedir.

Doğal Kadın= İdeal Kadın

Birçok erkek yapmacıklıktan uzakta, kendi gibi doğal olan kadınlardan etkilenmektedir ve ideal kadın olarak görmektedir. Doğal içten bir gülümseme, hal ve hareketler birçok erkek tarafından sempatik görülmektedir. Bu anda ise iş kesinlikle kadında bitmektedir. Bu kısımda denge çok önemlidir.

Dış Görünüşe Takılmayın

Erkekler süs bebeği gibi etrafta dolanan kadınlardan etkilenebilmektedir. Fakat çok nadir erkek ideal kadın olarak görmekte ve evlenmektedir. Erkekler ideal kadınlar dendiği zaman her zaman doğallığı aramaktadırlar. Dış görünüş sadece kapıları aralamaktadır. Önemli noktada yer alan her zaman davranışlar, konuşmalar olmaktadır.

Zeki Kadın Olmak İdeal Kadın Olmak İçin Önemli

Zeki kadın dendiği zaman yanlış bir algı oluşmaktadır. Erkekler tabi ki de zeki kadınları çekici bulmaktadır. Zeki kadın, bilgileri ve konuşmaları ile karşılarındaki erkeği etkileyen kadın olmaktadır. Zekası ile kurnazlık yapan değil.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.