Ultimate magazine theme for WordPress.

Erkekleri Elde Tutmanın Beş Basit Yolu

0 432

İlişkiye başlamak en kolayıdır. Asıl konu onu devam ettirmek, nikah masasına kadar işi götürebilmekte! Nasıl mı? İşte bu beş basit tüyoyla.

1-) Her zaman özgür hissetmeli

Onu kısıtlamadığınızı hissettirmelisiniz. Sizin istemediğiniz birileriyle görüşmesini istemiyorsanız kavga çıkarıp surat asmak yerine en mutlu anınızda sizin üstünüze düşmüşken “canım ya Ahmet sanki şöyle biri mi bana öyle geldi” gibi sözler söylemek onu zaten uzaklaştıracaktır zamanla. Bu sırada o kendini kısıtlamıyorsunuz sanarken sizin istediğiniz şekilde özgür olacaktır.

2-) Asla trip atmıyoruz!

Her ilişki başında çok tanımadığımız için bazen çok sık trip yaparız. Ama trip bir erkeği yıldırır! Eğer o anki konunun gerçekten çok ciddi olduğunu düşünmüyorsanız anında tepki vermek yerine bunu başka zamana bırakıp yeri gelince konuyu açıp aslında “kırıldığınızı” ama bunu yansıtmanın onu da üzeceğini bildiğiniz için o an tepki vermediğinizi anlatmak ona verdiğiniz değeri göstermiş olacak. O da bunu elbette anlayacak. Ve anlayışınıza da bilinçaltında hayran kalacak.

3-) Ayrı ayrı zaman geçiriyoruz

Sık muhabbet tez ayrılık getirir” sözünü ilişkinin temel taşlarından biri yapıyoruz! Farklı bireyler olduğumuzu kabul etmeliyiz. Bizim de ondan ayrı bi yaşantımız olduğunu anlaması için hobileri çoğaltıyoruz. Onun da kendine ayıracak zamana ihtiyacı olduğundan bu durum hep hoşuna gidecek. Maçtan çıktım aşkım mesajına ben de şunu şunu yaptım demeliyiz. Bı hem biİ güçlü yapar hem de boş insan olmadığımızın sinyallerini vermiş oluyoruz. Sürekli buluşmayı beklemek ,mesajını beklemek, aramasını beklemek bizi yorar, onu soğutur.

4-) Her şeyimizi paylaşmıyoruz

Ve bir temel taşımız daha! Bu söz her şeyimiz! Bazı şeylerin yalnızca kişisel olduğunu kendimize de kabul ettirmeli ve ona her özelimizi paylaşmamalıyız. Erkekler gizemli şeylere her nedense bayılır.

5-) Kaçan kovalanır

En önemli temel taşımızdan biri daha! İlişki ister yeni ister eski olsun kaçmak hep en iyisidir. Erkek zor olanı sever. Hep tam ortayı bulmalıyız. Ne cepte bilmeli ne de uçacak kuş sanmalı. Hem de kaçacağız diye sağa sola bakmaya fırsat bulamaz. Bir taşla iki kuş!

Bunları yaparken güven ve ilişkinin temel taşlarını oynatmadan yaparsak yüzüğü de taktırır, bebeğe bez de aldırırız!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.