Ultimate magazine theme for WordPress.

Erkekler Yatakta Ne İster?

0 194

Kadınlar ve erkeklerin sekse bakış açısı oldukça farklıdır. Erkekler bedenleri ile sevişirken kadınlar genelde ruhları ile sevişirler. Bu yüzden cinselhayatta da bazı çatışmaların yaşanılması kaçınılmazdır. Kadınlar erkekleri düz, anlayışsız ve bencil olarak nitelerken erkekler kadınların gereksiz takıntı yaptıkları. kendilerini sakladıkları ve çok sorguladıkları konusunda suçlama eğilimindedirler. Oysa iki taraf için de haklı ya da haksız olacak bir durum yoktur. Durum sadece farklı bakış açısından ve doğanın verdiği karakteristik özelliklerin yansımasından ibarettir. Kazananı ve kaybedeni olmayan bu savaşın keyifli anlara dönen bir barışa dönmesi için iki tarafında karşısındakine daha fazla özen göstermesi ve yargılamadan kabullenmesi gerekiyor.

Erkekler de sevgi ile yapılan sekse değer veriyor

Erkekler yatakta ne ister kısmında kadınların en büyük iddiası istediklerinin sadece bedensel hazdan ibarett olmasıdır. Oysa erkekler açısından da en ideal cinsellik sevgi ve aşk gibi duygular olduğu zaman yaşanacaktır. Anlık bedensel ihtiyaçları ve güdülerin yansımalarını bir yana bırakırsak erkeklerin en büyük beklentisi de utangaçlığı bir kenara bırakan kadınlar ile birlikte olmaktır.

Birlikte oynamak 

Erkeklerin yataktaki en büyük beklentisi kendisine eşlik edecek bir kadındır. Zira çoğu kadın yetiştirilme tarzı ya da kalıp yargılar yüzünden zevk aldıklarını, istediği ya da istemediği şeyleri dile getirmekten hoşlanmaz ve bazen korkarlar. Bu yüzden genelde kontrolü erkeğe bırakırlar. Kontrolün elinde olmasından çoğu zaman hoşlanan erkek bir süre sonra tek kişilik bir oyunu sürdüğünü fark ederek partnerinden uzaklaşabilir.

Monotonluk seksin düşmanıdır

Monoton hale gelmiş seks hayatı her iki taraf için de kötüdür. Erkeklerin hoşlandığı seks oyunları kadınlar tarafından teklif edildiğinde ateşli birlikteliğin süresi daha uzun olacaktır. Seks oyuncaklarını kullanmak da erkeklerin hoşuna giden ve seks hayatını canlandıran fantezilerdendir. Erkekler görseldir. Bu yüzden izlemeyi severler. Kadının onun için sorunması, dans etmesi ve kendisine dokunması tahrik olmasını sağlayacaktır. Ayrıca seks konusunda konuşabilen kadın da erkekler için oldukça özeldir. Dokunmak sanıldığı gibi sadece kadınlar üzerinde etkili değildir. Kadının şehvetli dokunuşları erkeğin kendini özel hissetmesine vesile olurken partnerine duyduğu arzuyu da katlayacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.