Ultimate magazine theme for WordPress.

Erkekler Hakkında Bilinmesi Gerekenleri Öğrenin

0 392

Sözcüklere Değil Davranışlara Dikkat Edin

Erkekler kadınların anlaşılmaz varlıklar olduğunu sürekli söyler fakat aynı durum kadınlar içinde geçerlidir. Erkekleri daha karmaşık görmek onları anlaşılmaz kılar, erkekler daha düz anlaşılmaya çalışılsa bu sorunda ortadan kalkacak. Peki, erkekler hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir. İstisnaları bir kenara bırakacak olursa erkekler seni seviyorum deme konusunda pek başarılı değildir. Söylemek yerine davranışlarıyla göstermeyi tercih ederler. Seni seviyorum demez ama ev işlerinde yardımcı olur, seni seviyorum demez ama o çok istediğiniz ve aylar öncesinden biletleri tükenen konser için bilet bulmuştur. Erkekler birlikte eğlendiği ve vakit geçirmekten hoşlandığı kadınlara daha çok bağlanırlar. Yani aynı zamanda hem arkadaş hem de partner olmalısınız.

Kendisine Zaman Ayırmasına İzin Verin

Birlikte vakit geçirmekten hoşlandıkları kadar kendilerine ayıracakları özel zamanada ihtiyaçları vardır. Sürekli bir arada olmak onları boğar kendi deyimleriyle erkek erkeğe kafa dağıtmalarada ihtiyaçları vardır. Bunu bir çeşit kendilerini güncelleme yöntemi olarak düşünebilirsiniz. Erkekler kendilerini önemli hissetmek ister ve o yüzden takdir edilmek onlar için önemlidir. erkekler korumacı yaratıklardır. Nasıl ki annelik doğuştan gelen bir güdüyse koruma iç güdüsüde erkekler için öyledir. Hazır annelik demişken annelik kadınlarda iç güdüsel bir durumdur fakat babalık içi aynı durum söz konusu değildir. Erkekler çocuk doğduktan belli bir süre sonra babalık güdüsüne sahip olur.

Tartışmada Geri Adım Atmazlar

Cinsellik erkekler her ne kadar erkekler için kadınlardan daha önemli olsada stres yaşadıkları kimi durumlarda ilişki istemeyebilirler. Erkekler birazda yetiştirilmeye bağlı olarak güçlü ve iddialı yapıya sahiptir, herhangi bir tartışma ortamında geri adım atmazlar ve sert tavırlarını sürdürürler.

Kolay Sinirlenmeye Sebep Olan Hormonlar

Kendileri ne kadar sert davranışlardan vazgeçemeseler de sert kadınlardan hoşlanmazlar. Kadınları yumuşak naif varlıklar olarak gördükleri için sert davranışlarda bulunanları kabullenemezler. Erkekler hormonları gereği sinirlenmeye yatkındır stresle baş edemedikleri durumlarda kolayca agresifleşebilirler. Erkekler nettir, kadınlardaki birçok şeyi birbiriyle bağdaştırma yeteneği onlarda yoktur. Herhangi bir konu için olanı ele alırlar onu meydana getiren ince detaylarla ilgilenmezler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.