Ultimate magazine theme for WordPress.

Erkek Arkadaşınıza Hediye Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

0 435

Erkek arkadaşa hediye bulmak her zaman en zor şeylerden biri olmuştur. İstenilenler; etkilemek, kalbine dokunmak, unutulamayanlar arasında birinci sıraya yükselmek. Yapılanlar; hiçbiri. İşte böyle durumlar için bir tavsiye ile size geliyorum.

Benimde internette gördüğüm bir tweet üzerine hazırlamaya karar verdiğim bir hediye bu. Anahtar cümlemiz : Her yıla bir hediye ! Yapılacak şeyler çok basit ancak süreç biraz zahmetli. Hediyemizin ana teması sevdiğimiz kişinin yanında olmadığımız her doğum günü için bir hediye almak. 1 yaşından itibaren.

Adım 1 : Hangi yıla hangi hediyeyi alacağınız hakkında bir liste yapın. Hediyelerinizin pahalı olmasından çok anlamlı olması gerekli. Ben sevgilimin anılarından yola çıkarak hediye seçmiştim, gördüğünde çok etkilenmişti. Siz de sevdiğiniz kişinin yaşamından hareketle hediye bulabilirsiniz. Ayrıca bulduğunuz hediyelerin yanına alternatiflerini oluşturmanız bence daha iyi olacaktır çünkü bulamama ya da istediğiniz şeylere ulaşamama ihtimalinizi de bir kenarda bulundurmak kendinizi garantilemek adına iyi olacaktır.

Adım 2 : Hediyeleri almak . En kolay kısmı gibi görünüyor ama gerçekten zor ve yorucu kısmı bu aslında. Doğum gününden 1 hafta önce halletmenizi tavsiye ederim çünkü ben son haftaya bırakmış biri olarak , bir kaç hediyemin kendisi yerine alternatifini almak zorunda kaldım.

Adım 3 : Hediyelere anlamlı notlar yazmak. Öncelikle lütfen bu adımı “Aaaa ben not yazamam.” Şeklinde düşünerek es geçmeyin çünkü karşınızdaki kişiye esas etki eden hediyelerden çok sizin o hediyeye atfettiğiniz anlam olacaktır. Çok güzel cümlelerinizin olup olmaması önemli değil , o cümlelerin kalbinizden çıkması önemli.

Adım 4 : Hediyeyi paketleyin ve notları üzerine yapıştırın. Hediye paketlerinin üstüne yaş numaralarını yapıştırmayı unutmayın! Ve artık hediyeniz hazır.

Biraz da hediye tavsiyesi vermek istiyorum. Ben daha çok başka bir yerde bulamayacağı kişiye özel şeyler seçmiştim. Kendi aramızdaki muhabbetleri de somutlaştırmıştım böylece. Bu da onu çok mutlu etmişti. Erkekler genel olarak özel hissetmeyi seven varlıklar. Yani ona dünyada yalnızca onda bulunabilecek bir hediye vermeniz , egosunu okşar ve beynine kazınır.

Son olarak , hediyenizi sadece ikinizin bulunduğu bir ortamda verip karşınızdaki kişiyi izlemenizi istiyorum. Hatta videoya bile çekebilirsiniz. Ancak uyarıyorum , bu hediye ağlatabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.