Ultimate magazine theme for WordPress.

En Mantıklı Dekorasyon Aracı Halı

0 348

En Kolay Ancak En Etkili Dekoratif Eşyalar

Dairenize halı almak neden iyi bir fikir olabileceğine dair pek çok sebep vardır ve bu nedenle, mekanınızı hazırlarken fikir vermeleri için hepsinin akılda tutulması önemlidir. Evleriniz için kilim almanız için yedi neden.

Dekorunuzu Geliştirin 

Ev dekorasyon ürünlerinden biri olan halılar, hayal edebileceğiniz her renk, tasarım, malzeme ve şekilde olduğundan birçok araç için kullanılır. Tuhaf veya parlak renkli bir halı cesur bir ifade verir, tarafsız veya geleneksel desenli halı bir oda için mükemmel bir tamamlayıcı görevi görür. Ayrıca aydınlık bir zemine koyu bir halı yerleştirmek ve bunun tersi için kontrast kullanılabilir.

Hoş Geldiniz

Çoğu zaman, ortak alan kuralları, kiracıların karşılama paspaslarını kapılarının dışına yerleştirmesini yasaklar. Ama kesinlikle kapınızın içine ”Hoş Geldiniz” yazan küçük bir halı koyabilirsiniz. Bu tür bir halı misafirleri dairenize girerken karşılamanın güzel bir yolu olarak hizmet edebilir.

Güvenliği Arttır

Halılar, dairenizdeki aksaklıklardan kayma riskini azaltmanıza yardımcı olabilir. Dairenizde uzun bir koridor varsa ve sizinle birlikte yaşayan küçük çocuklarınız varsa, oraya bir yolluk eklemek, yaralanmaları önlemeye yardımcı olabilir. Benzer şekilde, zeminin bir kısmının temizlendikten sonra kayganlaştığını fark ederseniz, kayma tehlikelerini önlemek için o kısmın üzerine halı koymayı tercih etmek edebilirsiniz. Ayrıca, suyu emmek ve duştan sonra kaymaları önlemek için bir banyo halısı ekleyebilirsiniz.

Zemin Kusurları

Parkedeki çirkin bir lekelenme veya rahatsız edici bir kusur olması, zeminin bir bölümünü halıyla kapatmak için harika bir neden olabilir. Renk uyumunu yakalamak için, evin odalarını aynı mantık çerçevesinde hareket ederek; çok fazla eşya kullanmadan, en doğru şekilde, diğer eşyalarla renk bütünlüğü sağlayacak şekilde kombin edilmeli.

Alt Kat Komşularınıza Nazik Olun

Apartman dairesi kiralıyorsanız, zeminin %80’inin halı veya kilim ile kaplanmasını gerektirebilir. Böylece, tüm alt komşulardan gelen gürültü veya  şikayetleri önlemeye yardımcı olabilir.

Yankıları Azalt

Dairenizde hareketli bir günün başlangıcında bir yankı duyabilirsiniz. Mobilya, pencere uygulamaları ve halı gibi sesleri emen nesneler eklediğinizde, yankı azalır. Bir odanın veya koridorun beğeninize göre çok fazla bir yankı olduğunu düşünüyorsanız, o bölgeye bir halı eklemek yardımcı olacaktır.

Ayaklarınıza Rahatlık Katın

Geceleri dairenizde yürürken terlik giyecek tipte değilseniz, zeminin belirli kısımlarına halı eklemek isteyebilirsiniz, böylece ayaklarınızı daha rahat hissedebilirsiniz, özellikle de soğuma eğiliminde olan zeminlerde. Örneğin, bir tuvaletin tabanına uyacak şekilde şekillendirilmiş bir banyo halısı satın alınabilir ve ayaklarınızı soğuk, sert bir banyo zemininden koruyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.