Ultimate magazine theme for WordPress.

Ekonomik Olarak Trend Görünmenin Yolları

0 334

Uygun fiyatlara kıyafet bulabileceğiniz birçok yer var. Bu yazıda uygun fiyatlı seçeneklerle ünlülerin tarzını nasıl yakalarız, sokak modası kombinlerini nasıl yaparız bunları anlatacağız.

Nerelerden Alışveriş Yapabiliriz?

Öncelikle bütçe konusunda bir problemimiz olmayabilir, ama alışverişini ekonomik şekilde yapmayı kim istemez ki? İlk seçenek sosyete pazarları. Buralarda oldukça fazla çeşitte kıyafet takı ve ayakkabı bulabileceğiniz gibi, fiyatlar da alışveriş merkezlerine göre çok daha ucuz olacaktır. Ayrıca indirim payı da var 🙂

İkinci seçenek ise ikinci el satışlarının yapıldığı siteler veya cep telefonu uygulamaları. İkinci el kıyafetler çoğunlukta olmakla beraber, bazı parçaları etiketli halde bile bulabililrsiniz. Takılar ve ayakkabıların fazla yıpranmamış olması önemli bir etken tabii. Bazı butikler de bu tarz sitelerde üyelik hesabı açıyorlar. Yani sıfır parçaları piyasaya göre çok daha ucuza bulabilirsiniz.

Nasıl Kombin Yapmalısınız?

Özellikle tarzını beğendiğiniz bir ünlü varsa ve onu yakından takip ediyorsanız, az çok stlini biliyorsunuz demektir. Tek yapmanız gereken internetten o ünlünün kombinlerini inceleyip kendi tarzınızla birleştirmek. Önce bir alışveriş listesi hazırlamak en doğrusu olacaktır. Örneğin; “Dar siyah elbise, Kırmızı spor ayakkabı, altın rengi takılar” gibi. Çoğaltılabilir şekilde bu örnekler. Sonra da internetten araştırmalar yapabilirsiniz. Pahalı bir markanın ürünlerini nereden daha ucuza alabilirsiniz bir bakın. Belki alıp kullanan ve sıkılıp satmak isteyen birini bulursunuz, kim bilir?

Kilomuza Göre Giyinmek

Kilolu veya zayıf bir birey olabilirsiniz. Bu sağlığınızı etkilemedikçe sorun etmeniz gereken bir durum değil. Siz kendinizi güzel görüyorsanız, şu an olduğunuz kişiyi seviyorsanız gerisi önemli değil. Giyiminizi de buna göre ayarlamanıza hiç gerek yok. “Kilolu kadınlar yatay çizgili kıyafetler giymemeli, bu onları daha kilolu gösterecektir.” veya “Zayıf kadınlar bol kıyafetler giymemelidirler çünkü o kıyafetlerin içerisinde kaybolurlar.” gibi önermeler insanı kısıtlayan kalıplaşmış yargılardır. Beğendiğiniz ünlünün tarzına uyum sağlamak için o ünlüyle aynı kiloda olmanıza gerek yok. Kombin yaparken ön planda olan fikir kıyafet veya tarz benzerliğidir, vücutlarınızın birbirine benzemesini hiç kimse bekleyemez.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.