Ultimate magazine theme for WordPress.

Doğru Erkeği Bulmanızı Sağlayacak Yöntemler

0 200

Doğru insan günümüzde oldukça zor bulunuyor. Milyarlarca kişi arasından ortak noktalar bulunarak doğru erkeği bulmak da git gide zor hale geldi. Bu yüzden de akıl ve mantığın aynı anda tamam demesini sağlayacak birçok gözlem yapmak gerekiyor. Doğru erkek, hayatı paylaşacağınız erkek aynı anlamda. Arkadaşlarımızla da hayatımızı paylaşıyoruz ama onlardan bazı şeyleri yapmalarını beklemiyoruz. Bu durumda onlardan biri aslında. Hayatımızı paylaştığımız arkadaşımız ya da ailemiz haricindeki kişi bizim için doğru erkek ya da kadın oluyor.

Sizin Hobilerinize Önem Veriyor Mu?

Hobileriniz sizi siz yapan şeylerdir. Sizin hobileriniz karşınızdaki erkeğin bakış açısı nasıl, nasıl tepkiler veriyor bunu görmeniz gerekiyor. Eğer sizin hobilerinize ilgisi var ise ya da sizi engellemeyip destek oluyor ise sizin için doğru bir erkektir. Size destek olmayıp yaptıklarınızı saçma buluyor ise ilerleyen dönemlerde git gide gözünüze batacak bir durum haline gelmiştir.

Sizinle Vakit Geçirmeyi Seviyor Mu?

Hayat tercihleri ve öncelikleri oldukça önemli. Arkadaşları ve sizin aranızda tercih edecek bir durum yaratmalısınız. Bu durumda kimi tercih ettiğini kafanızda muhakkak not etmelisiniz. Böylelikle sizi tercih ediyorsa sizi hayatınızda daha değerli buluyor anlamına gelecektir.

Arkadaşları ve Ailesi İle Beraberken Size Nasıl Davranıyor?

Doğru erkek bulmak için öncelikli olarak doğru iletişim kurabiliyor olmanız gerekiyor. Bu yüzden de arkadaşları ve ailesinin yanında muhakkak size destek oluyor olmalı. Sizi dinliyor ve dinlediklerinize önem veriyor olduğunu arkadaşlarının ve ailesinin yanında gösteriyor olmalı ki onların da size bu şekilde davranmasını sağlayabilsin. Bu yüzden de ailesi ve arkadaşları ile aynı ortamda beraber vakit geçirmelisiniz.

Anlattıklarınızı Dinliyor ve Yardımcı Oluyor Mu?

Sizin anlattıklarınızın onun için ne düzeyde önemli olup olmadığı kıymetlidir. Bu yüzden de sizin için önemli olduğunu düşündüğünüz bir problemi onunla paylaşın ve tepkilerini ölçün. Destek göstermek haricinde çözümde buluyorsa o sizin için doğru erkektir.

Ev Hayatı Nasıl?

Ev hayatının durumu oldukça önemli. Siz çok düzenli ve planlı bir kişiyseniz. Temizlik sizin için çok önemli ise ev yaşantısına dikkat ediyor olmanız gerekiyor. Bu yüzden muhakkak 10 gün aynı evde beraber yaşayın. Böylelikle temizlik durumunu ve düzen durumunun size uyup uymadığını görebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.