Ultimate magazine theme for WordPress.

Çocuklarınıza Fark Ettirmeden Nasıl Sevişebilirsiniz?

0 392

Nişan, düğün derken sonunda evlilik geldi çattı ve siz de dünyaevine girdiniz. Hayatınızın en güzel anılarını gerçekleştirdiğiniz bu dönemde özellikle ilerleyen zamanlarda anne-babaların torun beklemesi elbette sizleri biraz zorlasa da kaçınılmaz bir durum olacak. Siz de onların bu bitmez tükenmez isteklerini geri çevirmemek adına en geç 2-3 yıl içerisinde mutlaka ilk bebeğinizi kucağınıza alacaksınız. Fakat bebeğinizin bakımı ve uyuması, ilk çocukluk dönemi ve yetişkinlik dönemi derken çocuklarınıza fark ettirmeden nasıl sevişeceğiniz konusu da dikkat çekmektedir.

Mutlaka Yatak Odanızın Kapısını Kilitleyin

Atalarımız “Aç aman bilmez çocuk zaman bilmez” diyerek çocukların patavatsız olabilecekleri ve bu dönemde her şeyi akıllarından geçirecekleri konusuna ne de güzel değinmiştir. İşte bundan hareket ettiğimiz zaman sizin de mutlaka çocuklarınıza karşı tedbirinizi almanız gerekir. Yatak odanıza girdiğiniz zaman saat kaç olursa olsun mutlaka yatak odanızın kapısını kilitlemeli ve her yönden çocuklara belli etmeden nasıl sevişilir gerçekleştirilmelidir.

Erken Uyumayı Deneyin

Çocukların belli bir yatma vakti vardır. Bu vakit gelir gelmez siz de yatağa kendinizi atarak birbirinize karşı birikmiş tüm cinsel isteklerinizi doyasıya yaşamaya başlayabilirsiniz. Bununla beraber her yönden erken uyumayı deneyerek sizler de kesinlikle çocuklarınıza belli etmeden tıpkı çocuklarınızın olmadığı ilk zamanlardaki gibi doyumsuz dakikalar yaşayabileceksiniz. Bu da önemli bir diğer yaklaşım olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kaçamaklara Hazır Olun

Öte yandan çocuklardan gizli cinsel ilişki önerisine yönelik olarak özellikle de erkeğin kaçamaklar gerçekleştirmesi ve tamamen sıra dışı dakikalar yaşamak adına yaratıcı fikirler üretmesi de bu aşamada önem teşkil eden konudur. Bu sayede çocuklarınıza hiçbir şekilde belli etmeden onlardan gizli cinsel yaşamınıza yön verebileceksiniz. Bu da dikkat çeken bir başka konuyu teşkil etmesi yönünden gerçekten de önemli bir konudur.

Duşa Beraber Girin

Duşa birlikte girmeniz de çocuklara farkettirmeden ilişkiye girme konusuna yönelik olarak söylenmesi gereken bir diğer durumdur. Duşa beraber girerek hem banyoda neler yapabileceğinizi yakından görmüş olur hem de inanılmaz derecede sıra dışı cinsel fantazilerle doyumsuz anlar yaşamış olursunuz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.