Ultimate magazine theme for WordPress.

Cesareti Ön Planda Ünlü Stilleri

0 397

Stil ikonu denince aklınızda birçok kişi belirebilir. Gerek hareketleri, gerek giydikleri her şeyin moda olması ve gerekse gerçekten modaya şıklıklarıyla yön vermeleriyle birini kendinize idol seçebilir ve onun gibi olmak isteyebilirsiniz. Bu ünlülerinde stil ikonu olmak için ilham aldıkları bir şeyler veya birileri mevcuttur. Stil ikonu olmak zor olsa da asıl zor olan bunu devam ettirebilmektir. Sadece sempatik oldukları için değil gerçekten başarılı oldukları için de stil ikonu olan bir sürü ünlüleri görebilirsiniz. Kısacası stil ikonu olmak için sadece iyi giyinmeniz yeterli değildir. Aynı zamanda üzerlerindeki kıyafeti de taşıyabilmektir. 50’lerden bu yana kısacası televizyon ve sinemanın hayatımıza girmesi ile stil ikonları gün geçtikçe artmıştır.

50’lerin Stil İkonları

Audrey Hepburn 50’lerin stil ikonu ünlüler furyasının başında gelmektedir. Dik duruşu ince beli ve kimsenin giymeyi denemediği kıyafetleri giyip hem şık hem de güzel olmayı başarmış nadir kadınlardandır.

2000’lerin Stil İkonları

2000’ler denildiğinde akla ilk gelen kişilerden biri kuşkusuz ki Beyonce’dir. Esmer teninin güzelliği kullanmayı çok iyi bilmiş ve taşıdığı her kıyafet ile kendinden söz ettirebilmiştir. Benzer şekilde Blake Lively de ne giyerse giysin modaya yön vermiş bir kadındır. Sadece kıyafetleri ile stil ikonu olmamış aynı zamanda güzelliği ve mükemmel iş ahlakıyla da dikkat çekmektedir.

Yıllanmayan Stil İkonları

Stil ikonları dendiğinde ne kadar akla yabancı ünlüler gelse de en tarz Türk ünlüler arasında kuşkusuz ki Ajda Pekkan başı çekmektedir. Giydiği her şey dikkat çekmiş ve tekrarlanmaya çalışmıştır. Böylelikle adını yıllardır listelerden sildirmemiş ve dahası da kaliteli bir insan olarak hep üzerine çıkmaya çalışmıştır.

Türkler Arasında Stil İkonları

Ajda Pekkan’dan sonra Türk ünlülerin giyim tarzları konusunda stil ikonları arasında Şeyma Subaşı gelmektedir. Fakat özellikle özel hayatı konusunda daha çok gündemde olan Şeyma Subaşı oldukça takip edilen ve giydiği şeyler hemen moda olan bu yüzden de özel bir mücevher şirketi için tasarım yapılması istenen bir moda ikonudur. Bu şekilde stil ikonluğu yapan birçok kişi mevcuttur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.