Ultimate magazine theme for WordPress.

Çanta Desenlerinde Yeni Moda

0 338

Sokakla birebir eşleşen çantalar bu sene de yepyeni desen ve tasarımlarla bizimle olacak. Kadın, çocuk, erkek yediden yetmişe hayatımızın vazgeçilmezi olan çantalar, yine stilimize göre değişip, renk bulacak. Çünkü çanta piyasası bu sene de çeşitliliklerle dolu. Özellikle bayan deri çanta modellerinin raflarda ilk sırada olacağı 2019 hepimizi rengarenk karşılıyor.

2019’da Her Türde Rengaren Çantalar

Çanta modelleri 2019’da bizleri eşsiz renk cümbüşü ile karşılıyor. Özellikle bebek pembesi bu senenin favorisi… Bebek pembesini sırasıyla, yanık turuncu, gök mavisi ve orman yeşili takip ediyor.  Bu çok özel renkler ve birbirinden kreatif desenlerle dikkat çeken çanta modelleri bu yıl da göz kamaştırıyor. Herkesin bildiği gibi çanta modelleri yediye ayrılır. Bunlar sırasıyla mini el çantası, omuz çanta, kol çantası, kemer çantası, klasik çanta, evrak çantası ve sırt çantası… Şimdi gelin yeni yılın yeni çanta desenlerini tür tür ele alalım.

Mini El Çanta Desenleri                                  

Mini el çanta modelleri 2019‘da bizlere geometrik desenler ve şekiller sunuyor. Özellikle üçgen desenlerini alan mini el çantaları, mini sevenlerin bu yıl ilk tercihi olacak. Hem kullanışlı hem de tasarım harikası mini çantalarda çok renklilik bu yıl moda.

Omuz Çanta Desenleri

Kullanımı oldukça kolay olan ve en çok tercih edilen omuz çantaları, 2019’da yine çiçek ve ağaç desenlerine bürünüyor. Büyük ebatlı geometrik esintili çantalar bu yıl omuzların en tanıdık olacağı çanta modellerinden olacak. Ayrıca tüylü çanta modelleri de bu yıl favorileriniz arasına girecek.

Kol Çanta Desenleri

Tıpkı omuz çantası gibi fazlasıyla müşterisiyle buluşan kol çantaları, bu sene de dikkatleri üzerine çekecek. Gerek geometrik biçimleri gerekse birbirinden özel renkleriyle üretilen kol çantaları, markaların amblemleri ile süsleniyor. Özellikle deri çantalarda görülen üçgen ve oval tasarımlarla bu yıl kolunuza dünyayı takabilirsiniz.

Kemer  Çanta Desenleri

Giysi kombininizle birlikte kullanabileceğiniz kemer çanta modelleri son yılların en kullanışlı çantalarından. Özellikle ekose görünümlü desenleriyle giysi kombininize ortak olacak kemer çantalar bu yıl en iyi arkadaşınız olacak.

Sırt Çantası Desenleri

Bu yılın favorisi geometrik desenler sırt çantalarında da irili ufaklı görülecek. Bunun dışında özellikle bayan deri çanta modellerinde sadelik şıklığın adresi olacak. Genç kadınlarımız ve sevenleri için tüylü sırt çantaları bu yıl da raflarda olacak.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.