Ultimate magazine theme for WordPress.

Büyük Kalçalılar Ne Giymeli?

0 183

Gen gerçeklerinin peşimizi bırakmaması sonucu koca bir popoya sahip olabiliyorsunuz. Bu sizin az yemenizi, sağlıklı beslenmenizi de hiç dikkate almıyor üstelik. Mümkün olduğunca fit kalmaya çalışsanız da ufak aksilikler sonucu hemen o malum şekli alıveriyor vücudunuz. İpin ucunu kaçırmamaya özen göstermelisiniz.Bu yazı beli ince olsa dahi koca bir popoyla yaşamak zorunda olan kadınları ilgilendiriyor!

Ama sakın üzülmeyin durumunuz o kadar da vahim değil. Bazı kesimlerin bu vücut hattına bayıldığını ve belirli estetik operasyonlar sonucu bu formu almaya çalıştığını biliyoruz. Üstelik popolarıyla ünlü insanlar da yok değil! İnsanların bu hayran bakışları ve sözleri sizi biraz rahatlatsın, çok da kötü bir vücudunuz olduğu kanısına varmayın. Elbette herkes farklıdır. Bu yüzden tek tip 0 beden mankenler gibi olacaksınız diye bir şey yok. Sizler vücudunuzla en kısa zamanda barışmalı ve bu yazı ile birlikte en mükemmel sonuçları yaratmalısınız. Siz kendinize yakışan giysileri giydiğiniz sürece sizden daha güzeli olmayacaktır.

1.Uzun Üstler Tercih Edin!

İlk olarak hemen herkesin aklında oluşacak o malum düşüncelere gelelim. Neler giymeliyiz sorusunu cevaplandıralım. Beliniz ince olduğu halde vücudunuza yapışan trikolar, t-shirtler giymenizi pek tavsiye etmem. Bunu yaptığınızda poponuz yalnız kalacak ve tamamen dışa çıkık bir hal alacak.Belinizin inceliğini gözler önüne sermek yerine ilk yapmanız gereken poponuzla dikkat çekmemek olsun. Daima yapmanız gereken popo çizgisinin tam altına denk gelen uzunluktaki üstleri tercih etmek. Bu şekilde giydiğinizde bacaklarınız daha ince görünecek ve poponuz kamufle olmuş olacak.

2.Düşük bel pantolonlardan kaçının!

Düşük bel pantolonların bedeninize uymadığını biliyoruz. Çünkü poponuz büyük ve pantolon yarıda kalıveriyor. Düşük bel pantolon ölçüleri sizin poponuzu göze alarak yapılmamış. Sizin yapmanız gereken tek şey yüksek bel pantolonlar giymek olacaktır. Yüksek bel pantolonlar ile poponuzu rahatça sığdırabilme konforunu yakalayacaksınız. Yüksek ve sıkı bir pantolon giydiğinizde üstünüze giydiğiniz gömlekleri, trikoları  pantolonunuzun içine sokma gibi bir şansınız da olacaktır. Aksi halde dikkatler her daim popoda kalmaya devam edecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.