Ultimate magazine theme for WordPress.

Bu Kış Her Şey Siyah! 2018 – 2019 Kış Modası

0 316

Kış aylarına hızla yaklaştığımız bu günlerde kış modasının takibini yapmaya başlamak şart oldu. Bu konuda size minik bir sır verebilirim: Bu kış her yerde siyah olacak. Her dönemin moda rengi siyah ile, bu kış da birbirinden farklı siyah parçalar vazgeçilmezimiz olacak. İşte size birkaç her şey siyah önerisi;

  1. Baştan Aşağı Siyaha Bürünün

Son yılların tek renk giyinme modasını sezonun trendi siyahla birleştirerek çok şık kombinlere sahip olabilirsiniz. Siyah bir jean, siyah bir kazak, siyah bir çizme ve hatta siyah aksesuarlarla günlük ama stil bir görünüme sahip olmak son derece kolay. Sade ama stil bir görüntünün anahatarı tamamen siyah parçalardan oluşuyor olabilir.

  1. Gece Elbiselerinizde Siyah Şıklığına Güvenin

Söz konusu gece dışarı çıkmak olduğunda her kadın tarzını daha çok ortaya koymak ister. Bunu yaparken de bazen yanlış tercihlerde bulunabilir. Dozunu kaçırabilir ya da uyumu yakalayamayabilir. Oysa kendinizi siyahın şıklığına bıraktığınızda hem hata oranınızı sıfıra indirir hem de gecenin yıldızı olabilirsiniz.

  1. Stil İkonlarından İlham Alın

Stil ikonu yıldızların siyah tercihlerini mercek altına almanın zamanı geldi. Modaya yön veren ikonların siyah konusundaki tercihleri elbette bizler için her zaman yol gösterici. Konu siyah şıklığı ve moda ikonu olduğunda ise Audrey Hepburn’ün stilinin keşfine doğru yola çıkmamız gerekecek.

4. Siyah İle Derinin Uyumunu Yakalayın

Kış aylarının vazgeçilmezi deri, siyah ile stilinizde ahengi yakalayacak. Her şey siyah mottosu, deri parçalarda da kendini gösterecek. Bu konuda özellikle deri ceketlerin ve deri taytların yardımı ile stilimizi başka bir noktaya taşıyacağız.

5. Ofiste Bu Kış Siyahın Temsilcisi Olun

İş hayatının yoğun temposu modanın takibi konusunda zaman zaman bizleri zorlar. Bu dönemlerde bildiğimiz birkaç altın kuralla durumun üstesinden gelebiliriz. İşte bu altın kurallarından biri de kendimizi siyahın hükmüne bırakmak.

6. Siyahın Sıradışılığını Düğün Seromoninize Taşıyın

Her yerde siyah fikrini düğün törenlerinize taşımanın tam vakti. Siyah gelinlik tercihinizle yeni bir akımın öncüsü olabilir, en mutlu gününüzde daha romantik bir etki yaratabilirsiniz. Smoke bir göz makyajı ve dağınık bir topuzla tamamlayacağınız stiliniz siyah gelinliğiniz tamamlayıcısı olacaktır.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.