Ultimate magazine theme for WordPress.

Bol Pantolonlar Nasıl Kombinlenir ?

0 42

Bol paça pantolon modellerinde düşük bel, yüksek bel, İspanyol paça ve boru paça gibi kesimler bulunur. Bol pantolonlar da kesimler kadar kumaş türleri de önemlidir. Bol pantolon modelleri doğru bir şekilde kombinlendiği zaman hem şık hem de modern bir görünüm oluşturur. Eğer düzgün bir fiziğe ve uzun bir boya sahipseniz istediğiniz kesim ve kumaşta bol paça pantolonu tercih edilebilir. Özellikle düşük bel bol paça pantolon modelleri bacak boyunuz uzun değil ise sizi daha kısa gösterebilir. Peki bol pantolonlar nasıl kombinlenir ?

Bacak boyu uzun olmayan kadınlar daha çok yüksek bel bol pantolon modellerini tercih etmelidir. Bu pantolon modelleri yüksek topuklu ayakkabı modelleri ile kombinlenmeli. Bol paça pantolonları tercih etme konusunda dikkatli olması gerekenler daha çok geniş basen yapısına sahip olanlar. Düşük bel ya da yüksek bel bol pantolonlar direk basen kısmından bollaştığı için basenlere daha çok vurgu yapar.

Kıyafette renk uyumu kullanılan aksesuarlar her zaman önemlidir.

Bol Paça Pantolon Ve Tişört Kombini

Genellikle spor bir tarz oluşturulmak istendiği zaman akla ilk olarak bol paça pantolon ve tişört kombini gelir. Salaş bir pantolon üstüne salaş bir tişört ve spor ayakkabı şık bir görünüm oluşturur. Fakat bu kombinin boyunuzun olduğundan daha kısa gösterme riski var. Çünkü alt ve üst parçanın çok bol olması basık bir görüntü oluşturur. Bu sebep ile bol pantolon modelini vücuda tam oturan tişört modeli ile kombinleyin. Pantolon altına ise dolgu topuk spor ayakkabı tercih edin.

Bol Paça Pantolon ve Gömlek- Bluz Kombini

Genellikle şık bir ofis tarzı oluşturmak için giysi dolaplarının olmazsa olmazı gömlek ve bluz modelleridir. Beyaz gömlek ile bol paça pantolon kombini şık bir görünüm sergiler. Bu kombinde önemli olan gömleği muhakkak pantolon içine sokmanız. Eğer gömleği pantolon üzerinde bırakırsanız dümdüz bir görüntü oluşacaktır. Basenleri geniş olan kadınlar ise, bol paça pantolonları vatkalı üstler ile kombin yapmalı.

Bol Paça Pantolon ve Renk Seçimi

Bol paça pantolon modelleri ile hem zayıf hem de uzun boylu görünmek istiyorsanız yüksek bel ve koyu renk seçim tercih edilebilir. Aynı zamanda baştan ayağa aynı renk giyinerek de uzun ve zayıf görünebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.