Ultimate magazine theme for WordPress.

Blazer Ceketle Tarzım

0 486

Spor ceket yerine de geçebilen blazer ceketler özellikle şık görünümü ve rahat giyim seçeneğiyle oldukça moda. Aşağıda bu çok özel ceketler ve kombin önerileriyle ilgili detaylı bir değerlendirme bulacaksınız.

Dünden Bugüne Blazer Ceketler

Blazer ceketler moda tarihine on dokuzuncu yüzyılda İngiliz kraliyet donanması resmi kıyafeti olarak girdi. Şimdileri kadın ve erkeklerin favorisi olan ceketler hem spor havasında hem de klasik bir havada… Bu blazer ceketlerin en belirgin özelliği ise üzerlerinde metal düğmeler ya da armaların oluşu. Kullanımı oldukça kolay ve rahat olan blazer ceket  kombinlerini gelin hep beraber inceleyelim.

Çiçek Desenli Blazer Ceket Modelleri

Bu yılın blazer ceketlerde modası birbirinden renkli çiçek desenli blazer ceket modelleri… Özellikle tesettür giyimde tercih edilen çiçek desenli blazer ceketler ayrıca şıklığın da adresi. Hem spor hem de şık görünebileceğiniz çiçek desenli blazer ceketlerle birbirinden kreatif kombinler de yapabilirsiniz.

Diğer Blazer Ceket Modeleri

Blazer ceketler de her giyim ürününde olduğu gibi çeşit çeşit… Çiçek desenli blazer ceketlerin dışında sadeliği sevenler için sade blazer ceketler de mevcut. Ayrıca geometrik şekillerin hakim olduğu kaşe blazer ceketler de bu yıl oldukça revaşta.

Blazer Ceket ve Pantolon Kombinleri

Pantolonla birlikte oldukça şık bir görüntüye sahip olabileceğiniz blazer ceketiniz, ister çiçek desenli ister desensiz sade bir blazer ceket olsun üzerinize çok yakışacaktır. Pantolonla yaptığınız blazer ceket kombininizi ceketinizin rengine uygun bir ayakkabı ya da fularla tamamlayabilirsiniz.

Blazer Ceket ve Etek Kombinleri

Özellikle kalem eteklerin vazgeçilmezi blazer ceketler, gerek desenli gerekse sade kombinlerle birbirinden harika görseller oluşturabiliyor. Spor ve klasik görünümü bir arada sunan blazer ceket ve kalem eteğinizle adımlarınız görünüşünüz fazlasıyla etkileyici olacak.

Blazer Ceket ve Gömlek Kombinleri

Tişörtle de kombinleyebileceğiniz blazer ceketlerinizi en iyi gösterecek olan kombin, gömlek kombinleri olacak.  Ceket renginize ve ceket stilinize göre seçeceğiniz  gömlek kombinleri özellikle desenli blazer ceketlerinizde sade, sade blazer ceketlerinizde ise desenli olmalı. Gerek etek, gerekse pantolonla giyebileceğiniz gömlek kombininiz blazer ceketinizle eşsiz bir görüntüye varmanızı sağlayacak.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.