Ultimate magazine theme for WordPress.

Banyonuzda Cam Kavanoza Yer Açın

0 342

Banyolarda kendin yap modası esmeye devam ediyor. Bu sayede sizler de artık, kullanmadığınız kavanozlarınızı geri dönüştürebilir ve böylelikle her anlamda kullanabilirsiniz. Cam kavanozları özellikle banyoda kullanan kişilerin sayısı hiç de az değil. Peki ama cam kavanozlar banyoda ne iş görür nerede işe yarar, banyo dekorasyonu içerisinde ne işi vardır diyenler için konuya devam edelim…

Rengarenk Cam Kavanoz Diş Fırçaları

Diş fırçalarınızı koymak için illa hazır kimyasal maddeden üretilmiş saklama kabı almanız şart değil. Cam kavanozunuzu renk zevkinize göre boyayarak harika diş fırçası saklama kabı yapabilirsiniz. En çok tercih edilen mavi renk cam kavanoz diş fırçalarının olduğunu da dipnot olarak belirtelim.

Cam Kavanoz Kulak Temizleme Pamuğu

Duş aldıktan sonra kulağımıza aşırı derecede su dolar ve bunu her ne kadar önlemeye çalışsak da bir şekilde su kulaklarımıza kaçmaktadır. Aslında bu kulağın tamamen organik yolla temizlenmesi adına son derece önemli bir uygulama. Fakat kulakta biriken sular ileride kulak iltihabı, işitme kaybı ve kulak ağrısı gibi sorunlara neden olabilir. İşte bu nedenle banyo dekorasyon fikirleri arasında cam kavanozlarınızı çöpe atmak yerine değerlendirebileceğiniz bir yöntem var. O da kulak temizleme pamuğu olarak geri dönüştürebilmeniz.

Cam Kavanoz Makyaj Temizleme Pamuğu

Makyajınızı temizlemek adına makyaj temizleme pamuğuna sahip olmanız gerekiyor. Fakat bunun için bir kutuya ihtiyacınız var. İşte bunun için cam kavanozdan siz de makyaj temizleme pamuğu yapabilirsiniz ve bu şekilde banyonuzda araç gereç adına kullanabileceğiniz özellik taşıması yönüyle son derece önem teşkil etmektedir.

Cam Kavanoz Aydınlatma Araçları

Cam kavanozdan mumluk veya aydınlatma araçları yapabileceğinizi daha önce okumuş muydunuz… Okumadıysanız işte okumanın zamanı geldi. Gerçekten de banyo dekorasyonları adına kendin yap fikirlerinden birisi olarak cam kavanozdan aydınlatma araçları (mumluk, şamdan, kandil, lamba vs) yapabilir ve piyasada olmayan üretimlerin aksine tamamen kendi tasarımlarınız olan sıra dışı ürünlere sahip olabilirsiniz. Bu açıdan da gerçekten de birbirinden şık tasarımlarıyla banyonuzu baştan aşağı her yönüyle değiştirme zamanınız geldi demektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.