Ultimate magazine theme for WordPress.

Banyo Dekorasyonunuzda Sanki Plajdaymış Etkisi

0 365

Banyomuz evimizde her gün muhakkak uğrayıp oldukça fazla zaman ayırıyoruz. Ne olursa olsun banyo yapmasak bile tuvalet giriyor ve illaki vakit harcıyoruz. Bu yüzden banyo misafirlerimizin de kullandıkları ortak bir alan olduğu için dekorasyonu bizler adına oldukça önemli bir hal alıyor. Günümü de de birçok banyo dekorasyon fikirleri mevcut. İstediğiniz temada, istediğiniz kalitede ve istediğini şekilde dekore etmek elinizde. Bunu sadece mimarlara danışarak değil artık sadece dekorasyon dergileri, bloglar ve sosyal medya kullanarak bile yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm ürünleri sipariş verebilir veya büyük yapı imalat malzemesi satan yerlerden satın alabilirsiniz. Banyo dekorasyonu denince karşınıza birçok güzel sitenin çıkabileceği birçok platformunuz bulunuyor.

Banyo Modasında Kumsal Işıltısı

Birçok iç mimar kıyafetler gibi kendi içlerinde moda kavramını oluşturmaktadırlar. Bu yılın modası da deniz ve plajın enerjisi aslında. Kumsala düşen güneşin ışıltısını gösteriyor olmak oldukça enerji verici bir durum. Her ne kadar tatil havası verse de bu hava insanın motivasyonunu arttıran bir başka durum. Banyo dekorasyon fikirlerinin başında gelen bu tema kadın erkek gözetmeksizin herkese uyumlu olan bir moda. Bu moda da çoğu kişiyi cezbettiği söylenebilir. Tatil denince akla ilk gelen şey deniz, kum, güneş üçlüsüyken banyonuzda bunu yansıtıyor olmak oldukça rahatlatıcı ve insanı meditasyona sokucu bir görüntü.

Deniz Kabuklarının Rahatlatıcı Etkisi

Deniz kabukları renkli, sade, şekilli ve mercan renginde olan birçok şekilleri mevcuttur. Deniz kabuklarının haricinde denizyıldızlarını da dekorasyon ürünü olarak kullanmak banyonuza ayrı bir hava kattığı gibi aynı zamanda şık bir tasarımı içermektedir. Banyonuzun kenarlarına veya bir fanus içerisinde mumlarla süslediğiniz deniz kabuklarınızla oldukça güzel bir görünüm katacaksınız.

Renklerin Güzelliği

Deniz ve plaj denince akla ilk gelen renk yeşil, mavi ve sarıdır. Bu renklerin uyumu insanı oldukça rahatlatmaktadır. Banyo dekorasyonunuzda bu renk tonları ile kombin yapabilirseniz oldukça şık bir tasarıma sahip olabilirsiniz.

Plaj Resimleri

Birkaç kaplumbağa veya kumsalı güzel olan plajların duvarlarınızda yer alması size denizdeymiş hissi verebilir.

Kumların Elektriği Alması

Kumların negatif elektriği alma özelliği ile banyo dekorasyonları oldukça güzel bir hale getirebilir aynı zamanda mumlarla beraber fanusta tasarımınızı yapabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.