Aldatan kadınlar anlatıyor

Ana Sayfa » Sağlık Yaşam » Aldatan kadınlar anlatıyor
Paylaş
Tarih : 25 Mayıs 2011 - 8:19

Kadınların aldatmasına şaşıran bir toplumda yaşıyoruz. Bu durum, erkeğin aldatmasının da normal karşılanması anlamına geliyor.. 

Peki, erkeklerin bu kadar kolay aldattığı bir toplumda sizce kadınlar aldatıyor mudur?

İstatistiklere bakıldığında aldatan kadın sayısının azımsanmayacak düzeyde olduğunu görüyoruz. Peki kadınlar neden aldatırlar? 

Erkeklerin aldatmasıyla kadınların aldatması arasında dağlar kadar fark var.. Erkekler, bir neden yokken aldatabilir ancak kadınların bunu yapması için nedenlere ve duygusal bir bağa ihtiyacı vardır.. Yani öyle hiç kimse, bir ilişki içerisinde olan kadınların gözünü döndüremez, kolay kolay kandıramaz..

Hal böyle olunca da bu farkların neler olduğunu merak ediyor insan, hemen bahsedelim.. Kadınlari sevmiyorlarsa ve ilişki içerisinde olduğu erkeğin kendisini sevdiğine olan inancı kaybolmadıysa aldatmaz..

Kadınlar ne zaman aldatır?

Aslında bu sorunun cevabı çok karmaşıktır. Kadınlar, aldatır bunu bilmeniz gerekiyorsa veya bilmenizi istiyorsa öğrenirsiniz..

Bu nedenle dei kadınların şu şu olursa aldatır bu bu olursa aldatmaz gibi formülleri yoktur. Yalnızca, aldatıldığını veya değersiz görüldüğünü farkeden ve sevgisi biten kadınlar aldatma eğiliminde olabilirler.. Hepsi aldatmaz tabiki..

Aldatmak zorunda kaldığını ifade eden bir okurumuzdan aldığımız mail bakın neler anlatıyor;

Merhaba, ben 38 yaşında 12 senelik evli bir kadınım. Eşimin beni aldattığını öğrendim. Telefonu ve bilgisayarında yeterli kanıtlar vardı. Evliliğimi bozmayı göze alamadım, istemedim de. Ancak bir şekilde intikam almak zorunda hissediyordum ve bir başkası ile görüştüm. Aldatmaya kadar vardı, şuan eşimin beni aldatmaya devam ettiğini biliyorum. Kanıtlar hala ortalıklarda heryerde.. Ancak ben buna daha fazla devam edemedim, artık aldatmıyorum. Ama aldattığım için de pişman değilim, intikam almış oldum..

Gördüğünüz gibi kadınların nedenlere ihityacı var..

Okurlarımız arasında aldatan, aldatıldığını düşünen kadın okurlarımızın yorumlarını bekliyoruz. Aldatan kadınların ağzından, aldatma nedenlerini yazmalarını bekliyoruz..

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

kalp-cinsiyet-dinlemiyor.jpg
Kalp Cinsiyet Dinlemiyor

Ülkemizdeki yaklaşık 3,5 milyon koroner kalp hastasına her yıl 120 bin kişi daha eklenmektedir. Bu ortalamanın senede %3′lük bir oranla

ergenlerin-yuzde-5inde-yeme-bozukluu-var.jpg
Ergenlerin Yüzde 5′inde Yeme Bozukluğu Var

Gerek güzellik kavramının ‘zayıf kadın – atletik erkek’ kalıbına sıkıştırılması, gerekse diyet kavramının ‘sağlıklı

nce-bir-bel-ve-gergin-bir-karnn-srr-brezilya-teknii.jpg
İnce Bir Bel ve Gergin Bir Karnın Sırrı Brezilya Tekniği

Akıp giden zamanın insan vücudundaki olumsuz etkileri, hızlı kilo alıp verme ve doğum sonrası karında oluşan sarkmalar özellikle yaz hazırlıklarının

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz