Ultimate magazine theme for WordPress.

Akvaryum Dekorasyonu

0 111

Akvaryumlar artık ufak modeller olmaktan çıktı.Neredeyse odanın tüm duvarını kaplayan akvaryum tasarımlarını sıklıkla görebilirsiniz.Hem dekoratif hem de rahatlatıcı yönü olan gözde bir ev dekorasyon tarzı haline dönüştü diyebiliriz.Özellikle lüks,konforlu bir ev ya da villa sahibiyseniz mutlaka evinizin herhangi bir bölümüne akvaryum modellerine yer vermenizi öneririz.

Ayrıca evler için değil,ofis gibi işlevi olan yerlerde dekoratif bir alan sağlanabilir.

Son zamanlarda popüler olan akvaryum tasarımlarından birisi ise akvaryum lavabolardır.Bu moda ve havalı tasarımda;lavabonun içerisinde balıkların bulunduğu akvaryum bir arada yer almaktadır.İlginç ve bir o kadar da hoş değil mi? Böyle bir akvaryum sahibi olmayı kim istemez ki?

Akvaryum sahibi olmak sizin elinizde…Zevkinize göre bunu ayarlayabilirsiniz.Konumlandıracağınız yere göre ister özel yapım isterseniz hazır bulunan akvaryumları satın alıp evinize,ofisinize ya da dilediğiniz yere renk katabilirsiniz.

 İşte salon,mutfak,yatak odası ya da banyolarda hazırlanmış olan birkaç akvaryum tasarımları…

Akvaryumların huzurlu ve rahatlatıcı öğeler olduğunu düşünüyor olabiliriz artık.Bu yatakta yatmak ne kadar da zevk aldıracak öyle değil mi?Bir o kadar da huzurlu şekilde uykuya dalacaksınız.

Bu da bahsettiğimiz son moda tasarımlardan olan akvaryum lavabo örneği.İlginç ve fonksiyonel bir tasarım.Hem el ve yüz yıkarken balıkları da seyretmiş olacaksınız.

”Bu da ne?” dediğinizi duyuyor gibiyim.Bu bir küvet.Evet,doğru okudunuz.Eğer dikkatli bakarsanız küvet olduğunu anlayacaksınız.Balıklarla birlikte yüzmek eğlenceli ve hoş olabilir.Öyle değil mi?

Bu da başka bir ilginç akvaryum modeli.Çok kişinin bulunduğu ofisler genellikle sıkıcı ve stresli bir ortama sahip olabilir ama bu akvaryum modelinin olduğunu düşünürsek ortama sıcak bir görüntü katacaktır.İşten canınız sıkıldığında veya yorulduğunuzda balıkları izleyerek dinlenebilir ve rahatlamış olursunuz.Güzel keyif verecektir…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.