Ultimate magazine theme for WordPress.

70’li Yılların Modası Crop Toplar

0 331

Crop toplar kısaca tanımlamak gerekirse göbeği açık bluzlardır. 60 ve 70’lerin vazgeçilmezi crop top modası günümüzde de yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Sıfır kollu, kısa kollu olabileceği gibi uzun kollu da olabilen crop toplar sokak modasının kalbinde yer alıyor. Kullanılan farklı parçalar ve aksesuarlarla zenginleştirilmeye uygun bu parçaları kombinlemek tamamen zevkinize kalmış.

Doğru Boy Crop Top Seçimi Önemli

Crop top bluz kombinleri arasında en sık ilgi gören boy friend pantolonların üzerine giyilen rengârenk crop toplar oluyor. Crop top bluz kombinleri yaparken vücut ölçüsü de göz önüne alınmalıdır vücut tipine göre seçilen bluzlar şık görünmek için önemlidir. Sıfır ve kısa kollu crop top modelleri yaz ve bahar dönemleri için uygunken, uzun kollu ve kazak formundaki crop toplar daha çok kış mevsimi için uygundur.

Mevsimsiz Kombinlerin Kurtarıcısı

Yazları değil kışlarıda crop top modası devam ediyor elbette. Soğuk kış günlerinde içine uygun renkte gömlek giyerek kombinleyeceğiniz kısa üstlerle de şıklığı yakalamak mümkün. Maksi boy desenli etek üstüne düz renk crop top bluz kombinleri ile aynı zamanda spor ve şık olabilirsiniz. Sadece spor şıklıkta değil gece davet şıklığında da crop top modelleri kullanılabilir.

Davet Şıklığını Crop Toplarla Yakalayın

Kalem etek veya yüksek bel dar paça pantolon üzerinde kullanılan crop toplara eşlik eden stiletto ve uygun çantalar ile davet şıklığına hazırsınız. Crop top modası her ne kadar 70’li yılların modası olsada günümüz modasına uyarlamak tamamıyla sizin elinizde. Üzerine kot ceket veya deri ceket giyerek tamamlayabileceğiniz gibi jean veya keten tulumların içerisine giyerek farklı bir tarz yakalayabilirsiniz.

Doğru Aksesuar Seçimi Önemli

Crop top modelleri arasında yer alan uzun kollu modeller, crop toplardan vazgeçemeyenler için kurtarıcı nitelikte. Deri etekler, deri taytlarla rahatlıkla kombinlemeye uygun olan uzun kollu modeller ile kış şıklığına damga vurabilirsiniz. Kombinde kullanılan aksesuarlarla crop top bluzunuzu öne çıkartmak mümkün. Tamamlayıcı parçalar doğru seçildiğinde farklı bir tarz yakalamak sizin elinizde.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.