Ultimate magazine theme for WordPress.

2019 Yılının En Yeni Yemek Masaları

0 396

Salonunuzda hükmünü ortaya koyan 2019 yılının en yeni yemek masalarına elbette sektörünün lider markası olmaya devam eden Modalife mağazalarından sahip olabilirsiniz. Üstelik yeni yıla özel net indirim fırsatlarıyla sahip olabileceğiniz bu yemek masaları gayet makul fiyatlarla sizleri beklemektedir. Geniş ve son derece büyük yemek masası modelleri ile siz de kalabalık aile ortamında yemek masasında bir araya gelecek ve doyumsuz sohbetlerin tadını çıkaracaksınız.

Alvin Yemek Masası

E1 kalitesinde doğal ahşap işçiliğinin yansıması yemek masası 138 cm genişlik x 76 cm yüksekliğiyle her yönden büyük yemek masalarından birisi olarak son derece kullanışlı. Ahşabın samimi işçiliğinin yansıtıldığı bu yemek masası ortadan ikiye açılabilir özelliği bakımından son derece işlevsel.

Grand Yemek Masası

Aslında bu yemek masasını tarif etmeye hiç lüzum yok desek yeridir. Çünkü adından hemen anlaşılacağı gibi yemek masası fikirleri arasında oldukça büyük tasarlanmış yemek masası modern lake beyazın avangart şıklığını sizlere yansıtması yönünden gerçekten de önem teşkil eder.

Öte yandan yemek masası modelinin 140×76 cm genişlik ve yükseklik ölçüleriyle son derece geniş ve yüksek tasarımıyla da oldukça kullanıldığını söylememiz gerekiyor.

Çırağan Yemek Masası

Çırağan Sarayı’nın iç mekan dekorasyon anlayışından ilham alınarak geliştirilmiş bu sıra dışı yemek masasında dekoratif yüksek ayak tasarımına sahip sandalyeleri de dikkat çekiyor. 170×70 cm genişlik ve yükseklik ölçülerine sahip yemek masası modern şıklıkta tasarlanmış sıra dışı modeller arasında gelmeye devam etmesi yönüyle her anlamda tamamen sıra dışı yenilikçi tasarımıyla rol oynamaktadır.

Country Yemek Masası

Country yemek odası dekorasyonundan ödün vermeyenlere özel yemek masası tasarımları arasında gelen bir diğer üründür. 180×169 cm genişlik ve yükseklik ölçüleriyle oldukça büyük yemek masaları arayanlara country dekorasyonun şıklığını sunan yemek masası tasarım fikirlerinden birisi olmayı sürdürmektedir. İşte ortada duran bu tamamen eşsiz yenilikçi yaklaşımlara dayanarak her manada gerçekten de fark yaratan yönleriyle karşımızdaki yerini korumayı sürdürdüğünü kesinlikle dile getirmek gerekmektedir. Tüm bunlar da son derece önemli konulardan birisi olmayı sürdürüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.