Ultimate magazine theme for WordPress.

2019 Yaz/Sonbahar Sezonunun Gözdesi: JEANLER

0 184

Günlük hayatta sıkça kullandığımız jeanler,2019 Yaz/Sonbahar sezonunda daha da ön plana çıkacağa benziyor.Ünlü markaların yanı sıra bir çok butikte de bulabileceğiniz farklı jeanler,dolabınızın vazgeçilmez parçaları olacaklar.Bu yazımda sizlere ilginizi çekecek 5 farklı Jean modeli ve stil önerilerimi paylaşacağım.Benim favorimi soracak olursanız tabi ki; ABARTILI PAÇALAR.

1-VAZGEÇİLMEZ YIRTIKLAR

Yırtık jeanler son birkaç sezondur sokak modasının vazgeçilmezleri arasında.Hem rahatlığı hem de her şey ile kombinlenebilirliğinden dolayı bir çok modelin önüne geçiyor.Son dönemlerde Mom fit kalıplarda da sıkça gördüğümüz yırtıklar,iddaasını uzun br süre daha sürdüreceğe benziyor.Spor ayakkabılar dışında topuklularla da daha stil sahibi bir görünüm elde etmeniz mümkün.Üstelik yırtık Jean modellerini Zara,Bershka gibi bir çok markada bulmanız oldukça kolay.

2-BAHARIN HABERCİSİ; ÇİÇEK MOTİFLERİ

Baharın habercisi çiçekler yeni sezonda jeanlerle karşımıza çıkıyor.Dar kalıpların yanı sıra rahat kalıplarda ki motifler jeanlere başka bir hava katıyor.Bohem tarzını severler için ise oldukça iyi bir tercih.Çiçek motifli jeanlerle kombinleyebileceğiniz boyfriend gömleklerle de rahat bir tarz yakalayabilirsiniz.

3-TAŞLARIN İHTİŞAMI

Şıklığın en önemli ayrıntılarından olan ihtişamlı taşlar,jeanlere eklendiğinde bambaşka bir tarz ortaya çıkardı.Rahat ve bol kesim kalıplara şıklık katması ise tercih edilmesinin ilk sebebi.Topuklu ayakkabılar ve taşlı jeanler spor şıklığınıza şıklık katacak.Taş severlerin Trendyol-Milla koleksiyonuna göz atmalarında fayda var.

4-SLOGANLARLA MESAJ VER

Mayo ve t-shirtlerde uzun zamandır karşımıza çıkan sloganlar yeni sezonda jeanlerde etkisini arttırdı.Üstelik istediğiniz mesajları vermenin en eğlenceli yolu.Giy çık modasının en rahatları arasında olan modeller Stradivarius,Pull&Bear markalarında çok satılanlar arasında.

5-ABARTILI PAÇALAR

Sezonun en iddaalısı;Abartılı paçalar.Klasik kesin jeanlerden sıkılanlar için en güzel tercih.Spor tarzın dışında alçak topuklularla da daha şık bir tarz yakalamak isteyenlerin vazgeçilmezi olacak.Benim favorim olan abartılı paçaların farklı modelleri için Zara mağazalarını ziyaret etmenizi öneririm.

2017 Yaz/Sonbahar sezonu Jean modellerine kısa bir bakış yaptım.Yazımda ki modellerin dışında volanlı paçalar,zımbalı modeller ve daha bir çok fazlası mağaza reyonlarında yerlerini çoktan aldı.Öyle duruyor ki bu yaz sıcaklara aldırmadan Jean giymeye devam edeceğiz.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.