Ultimate magazine theme for WordPress.

2019 Tarihinde Evliliklerine Son Veren Sansasyonel Çiftler

0 397

Evliliklerin başlaması gibi sonlanması da ne yazık ki önlenemeyen doğal bir süreçtir. Halk arasında bilinen ünlü çiftlerin birlikteliğinin sonlanması da farklı etkiler uyandırabilmektedir. Örneğin; halk tarafından, ünlü çiftleri, rol model olarak görmelerinin ardından birden ilişkililerinin bittiği haberi, kişilerde onlara karşı anti pati besleme gibi bazı olumsuz söylemler gelişebilmektedir. Şimdi bir süre gündemi meşgul eden, 2019’un en çok konuşulan boşanmış çiftlerine hep beraber bakalım.

1.Angelina Jolie ve Brad Pitt Çifti

2019’da kuşkusuz şok etkisi yaratan ayrılık haberlerinin başında bu ünlü çift gelmektedir. 6 çocuğa sahip olan Jolie ve Pitt çifti, ayrılık sebepleri için ‘yaşanmışlıklar’ diyerek boşanmaları gerektiğini ileri sürmüştür. Boşanma öncesinde ve geçen 10 yıllık süre içerisinde annesini kaybeden Jolie, daha sonra kanserle boğuşmuş ve rahmini aldırmak zorunda kalmıştır. Tüm olumsuzluklar birikince de yollarını ayırmaları gerektiği fikrinde ortak karara varmış olduklarını dile getirmiştir.

2. Diane Kruger ve Joshua Jackson Ayrılığı

Yine en çok konuşulan çiftlerin başında gelen Kruger ve Jackson ayrılığı, hayranları tarafından büyük odak noktası oluşturmuştur. Gün geçtikçe aşka olan inancı yitirmeye başlayan insanların, bu olaylar sonucunda da ümitlerini artık daha fazla kaybettikleri görülmektedir. Birliktelikleri 10 yıl süren çiftin, boşanmalarının onlar için daha iyi olacağını ve arkadaş kalacaklarının haberini yapmışlardır.

3.Türkiye’den Boşanmalar

Yabancı yıldızlar kadar olmasa da Ülkemizde de bazı ayrılık haberleri, insanlar üzerindeki etkisini uzun süre hissettirmiştir. Şimdi ilişkilerine nokta koyan ünlü çiftlere şöyle kısaca değinelim.

3.1 Zara ve Akif Beki

Gündemden uzak bu çift, 2012 yılında evlenmiş olup, 3,5 yaşlarında bir kız çocukları vardır. Bu çift gözlerden uzak bir şekilde anlaşmalı bir şekilde evliliklerini bitirdiklerini duyurduklarında gündemi uzun süre meşgul etmiştir.

3.2 Ezgi Asaroğlu ile Keremcem

Bir film setinde tanışıp evlenen bu çift, uzun süre bir ayrılıp bir barışıyorlardı. İkili çekişmelerinin ardından ayrılık kararı alan ünlü çift, evliliklerine nokta koyduklarını bildirmişlerdir.

3.3 Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı Çifti Ayrılığı

Türkiye gündemindeki en popüler çiftlerden biri olan bu ikilinin küçük bir kız çocukları vardır. Bu çift yakın zamanda basına bir açıklama da bulunarak, anlaşmalı boşandıklarını ve arkadaşça bitirmeleri gerektiğini duyurmuşlardı.

Büyük yankı uyandıran bu ayrılığın arkasında onlarca gerçeğin olduğu, önümüzdeki günler de magazin haberlerinde yerini almıştır. Ödenen nafakalar, aldatma iddiaları da diğer önemli haberler arasında yer almaktadır.

3.4 Ece Erken ve Serkan Uçar Çifti

Aşkları uzun sürmeyen ve gündemde uzun zaman yer edinen diğer bir çiftte Erken ve Uçar çiftidir. Yeteri ilgi göstermediğini belirten Erken, ayrılıklarını bu nedene bağlamıştır. 1 yıl süren evliliklerinden olan bir de erkek çocukları vardır. Önümüzdeki günlerde magazin programların da Erken’in kendi ifadelerinin yer aldığı bazı söylemler günlerce konuşulmuştu.

Son dönemlerin en çok konuşulan çiftlerinden kısaca bahsettik. Yakın zaman da gündemi oldukça fazla kabartan bu haberlerin bir de ‘altında yatan sebepler gerçeği’ vardır. Bu da kişisel yaşamın gizliliği ihlaline gireceğinden verdiğimiz bilgiler sınırlandırılmıştır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.