Ultimate magazine theme for WordPress.

2019 İlkbahar Trendleri

0 160

Bu yıl her zamankinden daha çeşitli bir moda sezonu geçireceğiz. 2019 ilkbahar trendleri içerisinde en çok kırmızı rengin üstünlüğüne rastlamak mümkün

Son zamanların popüleri büyük kalıp kıyafet akımı bu yılda moda severlerin gözdesi olacak. Özellikle geniş yaka omuzlar 2019 ilkbahar trendleri içerisinde en çok göze çarpan oldu. Büstiyerler, doğru kombinlerle kullanıldığında değişen ilkbahar havaları için vazgeçilmez parçalar olmaya devam ediyor. Günlük hayatımızda rahatlıkla kullanabileceğimiz büstiyer spor tarz sevenler içinde çok kullanışlı bir seçim.

Yine değişen ilkbahar havaları için kurtarıcı kıyafetleri vitrinlerde görmek mümkün. 2019 ilkbahar trendi diyebileceğimiz modellerin içerisinde sıkça rastladığımız bir diğer detay ise Madonna tipi kol kıyafetler

Tül ve dantellerle çeşitlendirilen bu modeller çok şık duruyor. Madonna tipi kol detayının dışında yarım kol, tek kol, karpuz kol gibi farklı konseptlerde gayet şık seçimler olabilir. Hafif bir 80 ler esintisi gibide algılanabilir.

İlkbahar modasında bir başka yakaladığımız trend ise çiçeklerin gücü oldu. Kışın da kıyafetlerin üzerine işlenen aplike detayları ilkbaharda da çeşitlendirerek kullanmaya devam ediyoruz. Özellikle elbiseler üzerine işlenen çiçek desenleri bahar için çok uyumlu duruyor. Bunun yanı sıra çiçekli kumaşlardan yapılan kıyafetlerle kadınlar bu bahar sokakları renklendireceğe benziyor.

Yine hem şık hem spor tarzı yakalayabileceğimiz bu modeller yazında moda trendine yön verecek gibi duruyor. Kırmızı ile birlikte pembeye geçişte yine yaz ayları için ince bir çizgi oluşturuyor.

Ayakkabılarda ise her yıl moda olan sivri burun ayakkabılar 2019 ilkbahar trendleri arasında yine yerini alıyor. Yine platin renkler ve taş detaylarını çok fazla görmemiz mümkün. Ayakkabılarda geçen yıl patlama etkisi yaratan korse tarzı Lace-up trendi bu yılda kendini gösteriyor.

Yılan derisi bu baharda trendler arasında olmaya devam ediyor. Ayakkabılarda vazgeçilmezler arasına giren bir diğer model ise bilekten bağlı modeller.

Sadece kıyafetlerde değil bu bahar saç modelleri de çok renkli çok farklı. Saçlarda özellikle platin renklerine sıkça rastlamak mümkün. Renkli tokalar küçükten büyüğe kullanılan bir aksesuar haline geldi.

Rahat kıyafetler, çarpıcı renkler ve gösterişli aksesuarla ile kadınların bu bahar çok eğlenecekleri açık.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.