Ultimate magazine theme for WordPress.

2019 Dantelli Abiye Modelleri

0 362

Bayanlar için özel gün ve gecelerin vazgeçilmez giyim ürünü abiye elbise ve kostümlerdir. Her bayanın güzelliğine güzellik katacak 2019 dantelli abiye modelleri bu senenin trendi olacak gibi görünüyor. Bayanlar gündelik hayatta rahat ve konforu tercih ederlerken, düğün, nişan ve kokteyl gibi özel günlerde abiye giyimi tercih eder ve rahatlıkla taşırlar. Bu özel güne anlam katmanın bir yönü de farklı ve elit bir giyim tarzı yakalamaktadır. Kombinlerini saç ayakkabı ve aksesuar seçimleriyle tamamlayarak, zevklerini giyimlerine yansıtırlar.

Siyahın Gizemi

2019 yılında modacılar abiye elbiselere dantel detayı ekleyerek, farklı bir görünüm oluşturuyor. Güpür dantel kullanan modacılar tarzınıza tarz katacak bu hoş elbiselerle sizleri daha çekici hale getiriyor. Elbiselerin tüm bölümleri dantel detaylı değil. Yalnızca bir bölümde özel güpür dantel kullanıyor ve bu bölüm tüm dikkatleri üzerinizde topluyor. Siyah renkli ürünler yine tüm bayanlara hitap ediyor. Tek kol omuz kısmı güpür dantelli abiye elbiseler bu yılın en çok beğenilen ürünü olacağa benziyor. Siyah abiyelerde uzun ve kısa elbise boyu tercih edilebiliyor. Bacak güzelliğine güvenen bayanlar kısa model abiye elbiseyi oldukça narin bir şekilde taşırken etek uçlarında yer alan danteller bayanlara çok daha ayrıcalıklı bir naiflik katıyor.

Kırmızının Çekiciliği

Dikkat çekmeyi seven ve tüm gözler üzerinde olsun isteyen bayanlar için kırmızı abiye elbiseler hoş bir tercih oluşturuyor. Elbisenin kol bölümlerine eklenen ince dantel detayları, straplez yakaya işlenen dantellerle marjinal bir uyum içinde görünüyor. Özel gecelere renk katmak ve asaleti üzerinde taşımak isteyen bayanlar abiye elbise tercihini kırmızıdan yana tercih edebilirler.

Beyazın Saflığı

Abiye elbise tercihini beyaz renkte seçerek kullanan bayanlar için hoş bir seçim olsa da, beyaz renk aynı zamanda riskli bir tercih oluyor. Kullanım açısından sıkıntı yaratmasına rağmen çoğu bayan beyaz renkten vazgeçmez. Beyaz abiye modellerde, dantel detaylar daha büyük desenli olarak tercih ediliyor. Özellikle göğüs bölümüne yerleştirilen beyaz güpür dantel, kabartma figürleri andırıyor ve stil sahibi kadınlara çok daha farklı bir imaj sağlıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.