Ultimate magazine theme for WordPress.

2019 Çanta Modelleri

0 444

Çantalar bayanların giyim kombinlerini tamamlayan en önemli parçalarından birisidir. Şık bir giyim stili oluşturmak isteyen bayanların vazgeçilmezlerinden birisi olarak çantalar gelmektedir. Bu senenin 2019 çanta modelleri olarak çanta tasarımlarına göz attığımızda çok büyük olmayan küçük detaylarla taçlandırılmış çanta tasarımları ilgi görmektedir. Abartıya kaçmayan modeller bu sene çanta tasarımları içinde yerini almaktadır. Çantaların üzerinde yer alan küçük parçalar çantalara özel bir görünüm kazandırmaktadır.

Püsküllü Çanta Modelleri

Özellikle bayanların vazgeçemediği parçalardan biri olan çantalar en çok ilgi gören aksesuarlar içinde yer almaktadır. Bu yılın çanta modellerine göz attığımızda sade çanta modelleri yanı sıra püsküllü çanta modelleri de dikkat çekmektedir. Entel ve havalı bir görünüm sergilemek isteyen bayanlar için püsküllü çantalar ilk sırada gelmektedir. Rengarenk, cıvıl cıvıl püsküllü çantalar bu senenin çanta modası içinde en çok ilgi gören parçalardan birisidir. Püsküllü çantaları kombin edeceğiniz giyim stili olarak kot tarzı bir giyim hoş duracaktır.

Çapraz Çanta Modelleri

Çanta modellerime göz attığımızda diğer bir çanta modeli olarak çapraz çanta modelleri bulunmaktadır. Bu çanta tasarımları da şık bayanların davetlere giderken takacağı etkili parçalardan birisidir. Şık taşlarla ya da zincirlerle detaylandırılmış olan bu çanta tasarımları da giyeceğiniz kıyafete estetik katacaktır. Pek çok mekana giderken bu modeller size etkili bir görünüm kazandırma konusunda yardımcı olacaktır.

Spor Çanta Modelleri

Son dönemde oldukça dikkat çeken sırt çantalarından bahsetmesek olmazdı.Gerek spor giyimle artık yeni çıkan kadife ve payetli modelleriyle ise neredeyse her tür giyimin kombinini tamamlayan sırt çantaları son dönemin gözdeleri. Taşıması da oldukça pratik, hem rahatlık hem şıklık arayan kadınlar için çok uygun olmaktadır.

Abiye Çanta Modelleri

Zincirli ya da elde tutulan renkli ya da sade bir sürü seçenek mevcut. Genellikle küçük modelleri revaçta. Kadınların davetlerde bir numaralı kurtarıcısı.

Cüzdan Modelleri

İster çanta taşımamak için büyük cüzdan modellerini tercih edin,ister kartlarım nakit param düzenli dursun diyerek çok bölmeli pratik modelleri. Her iki seçimin de ortak bir paydası var, şıklık. Tıpkı tüm kadınların ortak paydası olduğu gibi…

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.