Ultimate magazine theme for WordPress.

2018 Kış Makyaj Modası Trendleri

0 196

2018 Kış Makyaj Modası Trendleri, Bu sene bayanlar makyajlarında punk esintilerini daha yoğun kullanacaklar, bayanlar arasında kedi makyajı olarak bilinen tarz ise kış aylarında en fazla kullanılacak makyajlar olarak görülmektedir.

İlerleyen günlerde bayanların makyaj seçimleri hakkında bilgileri vermek üzere düzenlenen moda haftalarında podyumlarda sık olarak gördüğümüz makyaj modası şık kıyafetler ile birlikte stilleri tamamlamalarına yardımcı oldu. 2018 kış makyaj modası, bu senen doğal makyaj ile birlikte, abartılı makyajın sınırlarını zorlayacak derecede büyük bir yelpazeye sahip olacak gibi görülüyor.

Bayanların en çok doğal makyaj modası ile 2018 kış aylarında en önde gelen seçenekler arasında. Bayanların en çok seçtiği makyaj tarzı ise bu sezonda solgun cilt, pembe dudaklar ve boyanmış yanaklara ile tamamlanıyor. Punk model makyajlar ise daha çok farklı elbiseler ile tamamlanarak yapılmış bir tasarım gibi duruyor.

Bayanların makyajlarında etkin vurgular ve doğu esintileri de kış aylarında görülecek gibi. Hem göz kapaklarına hem de çevresine uygulanan renkli farlar doğal ve solgun renkler ile buluşuyor.

Bayanlar tarafından kış aylarında ise en çok kullanılacak makyaj modası bu sene kedi gözü makyaj tarzında olacak gibi duruyor.. Bakışlarınıza feminen ve gizemli bir hava katan kedi gözü makyajı önümüzdeki sonbahar-kış sezonunun temel makyaj trendlerinden.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.