Ultimate magazine theme for WordPress.

2018-19 Sonbahar – Kış Modası

0 406

Günümüz toplumunda kadınların, genç kızların hatta erkeklerin bile çok yakından takip ettiği moda şuan en güncel konulardan biri olarak yerini sürekli olarak korumaktadır. Hadi gelin bide bu sene 2016-17 sonbahar kış koleksiyonunda bizleri neler bekliyor. Bu sezonun renkleri mavi, kahverengi, toprak tonları ve canlı renkleri bir arada göreceğiz. Gelin daha ayrıntılı olarak bakalım.

Sıcak ve Konforlu Montlar

Geçen sezon görmüş olduğumuz simse montlar bu senede daha da genişleyerek 2016-17 sezonunda fazlaca göreceğiz. Şişme montlar genişleyen kalıplar, artan yumuşaklığı ve daha konforlu bir sezon sizleri bekliyor.

Tek Omuzlu Parçalar

Tek omuz bu sezon fazlaca göreceğiz bayanlar şimdiden araştırmaya başlayın. 80’ ler de daha çok görmüş olduğumuz tek omuzlar tekrar kendini göstermeye başladı. 80’ lerden ilham alınan elbiseleri çokça göreceğiz.

Gömlekler

Açılan omuzları bu kış gömlekler kapatıyor. Gömlekler bu sezon çokça göreceğimiz bir parça olacak, hatta vazgeçilmezimiz olacaktır. Kazakların trikoların altlarında karsımıza çıkacaktır.

Trençkotlar

Bu kış moda dünyası trençkotlarla kaplanıyor. Canlı renkler, genişleyen formlar bizleri karşılayacak. Daha çok iç içe giyilen trikoların üzerine trençkotlar göreceğiz.

Bu Sezon Renginiz Lila

Gelecek kısın rengi lila kendini belli etti. Birçok moda tasarımcısın koleksiyonunda yer bulmaya başladı ve daha çok bulacağa benziyor.

Kadife Modası

Kadife sezonun en canlı ve dinamik haliyle karşımızda olacak. Sonbahar- Kış 2016-17 bileğe kadar uzanan elbiseleri ile kendini gösteriyor. Alt üst kombinler de salaş hırkalarda, takımlarda göreceğiz. Salaş, gündelik kalıplara girmeye hazırlanın. Hani şu özensiz ama asla sıradan olmayan görüntüleri göreceğiz.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Visit Website https://oceanpornhd.com
indian girls xxx
tattooed casting amateur gets a facial.sex videos evil sex with a wicked doctor.