Ultimate magazine theme for WordPress.

​​​​​​​2019 İlkbahar Trendleri

0 820

Kış mevsimini yavaş yavaş geride bırakırken, yurtiçi ve yurtdışındaki moda tasarımcıları tarafından ilkbahar trendleri hakkında ilk tüyolar verilmeye başlandı. Özellikle tüm dünyayı etkileyen New York moda haftasında ön plana çıkan detaylar ve yeni tasarımlar, ilkbahar sezonu için moda dünyasına yön verem belirleyici unsurlarından biri oldu. Moda haftasındaki koleksiyonlara göz atıldığında ise, genel olarak bu yıl moda severlerin daha canlı, daha cüretkâr ve göz alıcı olması bekleniyor. İşte merak edilen 2019 İlkbahar trendleri ve daha fazlası…

Metalik ve çılgın renkler bir arada

Kış mevsiminin durgunluğunu ve ciddiyetini vurgulayan renkleri bir kenara bırakmak isteyenler için ilkbahar sezonu sürprizlerle dolu olacak gibi görünüyor. Bu sürprizlerin en göz alıcısı ise, kuşkusuz moda haftasının en dikkat çekici parçaları olan rengârenk ve metalik tasarımlar.

Şeffaf tasarımlar ve işlemeli ceketler

Moda sektöründe sıradanlığın dışına çıkıldığı son yıllarda bu tarz ürünlere olan talep de gittikçe artıyor. Özellikle bir kıyafet olmasının yanı sıra, dikkat çekici ve sıra dışı bir aksesuar olan şeffaf tasarımları bu yıl birçok stil sahibi kadının üzerinde görmek mümkün.

Western tarzı romantik tasarımlar

Tüm bu çılgın tasarımların yanı sıra, daha sade ve romantik çizgiye sahip olanlar için de bu yıl pek çok seçenek mevcut. Özellikle western etkisini üzerinde taşıyan maksi boydaki elbiseler, parlak ceketler, ince çizgili pantolonlar ve çiçek işlemeli koyu renk elbiseler defilenin en ön plana çıkan parçaları arasında yer alıyor.

Geometrik trikolar

Son yıllarda geometrik desenlerin olduğu tasarımlar oldukça ön planda. 2017 ilkbahar trendleri, moda severlere bu desenlerin farklı tasarımlar aracılığı ile sunuyor. Vücudu saran triko modellerinde üzerinde bu desenlere artık sık sık rastlamak mümkün gibi görünüyor.

Kırmızı ve yeşil ön planda

Bilindiği üzere her sezonun belli bir renk teması olur. Bu sezonun renkleri ise göz alıcı renkler olarak bilinen kırmızı ve yeşil. Dolayısıyla birçok tasarımda; özellikle de elbiselerde bu tonlara sıkça rastlamak mümkün.

Çiçek desenleri ve canlı renkleriyle bahar sinyalleri veren Micheal Kors

Her yıl olduğu gibi bu yıl da dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Micheal Kors markası, rengârenk tasarımlarıyla moda haftasının en çok konuşulanlar listesine girmekte gecikmedi. Bolca ince ipek kumaşlar kullanan marka, bahar aylarında tiril tiril gezmenin keyfini defile sırasında gözler önüne sererek, 2017 ilkbahar trendleri arasında en çok göze çarpan parlak ve çiçekli tasarımlarıyla da capcanlı bir baharın müjdesini şimdiden vermiş oldu.

Foto Galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.